Labai noskaņai

Sveiki!

Ir nedēļas vidus, un tas nozīmē, mēs varam aplūkot pāris noderīgu un vajadzīgu preču pirts apmeklējumam. Trešdienas ir labas dienas, jo šodien pasūtītās preces brīvdienās var jau lietot – IDEĀLI! Mūsu veikala priekšrocība ir tā, ka Tev nevajag nekur braukt, plānot vai paspēsi, meklēt “parkinga” vietu. Neko no tā Tev nevajag. Apsēdies ērti uz dīvāna, atver www.istaspirtslietas.lv un sāc “ienirt” veikala sadaļās, atrodi sev nepieciešamo, pasūti un gaidi. Sagaidi īsziņu no Omnivas un ej pakaļ. Viegli un elementāri! Un Tavā pirtiņā vienmēr būs vajadzīgās preces. Bet nu, dažas aplūkosim kopā, un pēc tam Tev pašam raitāk ies. Aiziet!!!

Kad mēs, katru nedēļu, veidojam akcijas preces https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, mēs tajā saliekam no katras sadaļas pa kādai precei. Iesaku vispirms atvērt šo sadaļu un aplūkot, var gadīties, ka Tev vajadzīgā prece ir šonedēļ ar atlaidi. Piemēram šis 15l spainis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-15l/. Kādreiz skaties uz inventāriem un domā: “Vajadzētu tomēr nomainīt, bet nu mīļš gan, nomainīšu nākamreiz.” Bet ja nu šī ir tā nākamā reize? Ja nu beidzot esi saņēmies uz ko jaunu un acij tīkamu, tad lūk – labs un glīts spainis, un vēl ar atlaidi!

Nekad neesmu pievērsis uzmanību “sīkumiem”. Nu švamme, nu ķieģelītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/dabigs-suklis/. Liekas, tiešām ir katrā mājā. Un ne tikai liekas, bet ir. No otras puses, šādas lietas ir jāmaina un jāatjauno. Un kad Tu veic pasūtījumu, kādēļ pie reizes nepaņemt jaunu švammi? Starp citu, uz Jauno gadu, kad daudz pasūtīja, švammes arī ņēma. Un pareizi – Jaunajā gadā ir jāmazgājās arī ar jaunām švammēm!

Mana mīļākā sadaļa “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Kā jau minēju, esam to papildinājuši ar lielāka tilpuma ēteriskām eļļām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-eikalipts-kopija/. Pieļauju, ka daudziem jau ir sadāvināts, jo iepirkāt ļoti labi, bet šīm precēm ir viens mīnusiņš – tās mēdz beigties :). Pluss ir tāds, ka jūs vienmēr varēsiet tās iegādāties mūsu veikalā. Dažādas smaržas (par garšām gan nepateikšu 🙂 ), ar kurām jūs varat uzburt dažādus noskaņojumus, un baudīt pirti dažādās valstīs – vajadzīga iztēle. Un kur nu vēl atjaunotā kolekcija ar pirts mediem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/.

Tik daudz fantastisku produktu, ka nespēju vien apstāties tos aprakstot. Ceru, ka esi tik pat iedvesmots kā es, un turpināsi aplūkot visu piedāvājumu. Kā jau saprati, par piegādi neuztraucies, Tavu pasūtījumu apstrādāsim ātri un nedēļas beigās varēsi visu šo baudīt!

Gaidām brīvdienas un baudām atlikušo nedēļu!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *