Pirts atribūtika

Sveiki, Draugi!

Kā pagāja nedēļas nogale? Es ceru, ka darbīgi un interesanti, tā pat kā man! Beidzot sataisīju savam vaļaspriekam, orhideju audzēšanai, stalažas ar apgaismojumu, un tagad jūtos labi un kvalitatīvi pavadījis brīvdienas! Bet, tās nebūs noslēgušās, kamēr nebūs pastrādāts pie internetveikala un nebūs saliktas akcijas preces uz nākamo nedēļu. Un jā, tas ir IZDARĪTS!!!

Jums ir unikāla iespēja, līdz pulkstens 00.00 iegādāties preces ar šīsnedēļas un nākamās nedēļas atlaidēm. Es pat teiktu, ka tas ir FANTASTISKI! Zinu, Tu jau nepacietībā vēlies aplūkot, ko tad mēs piedāvājam?! Nu tad nāc ar’ – skatāmies!

Sen neesam piedāvājuši akcijā kādu no pulksteņiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pulkstenis-pirtij/. Šis, ar vieglu erotikas piesitienu, būs interesants pirts interjera atribūts. Ja sieviete per vīrieti, tad visa nedēļas sakrājusies enerģija tiek likta lietā. Ka tik mugura pēc tam nesāp… 🙂

Lai kā tur nebūtu ar to enerģiju, paķer līdz fantastisko pirts medu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-karkadi-alveju-upenem/, lai ierīvē, un tad jau tā mugura arī nesāpēs. Starp citu, šādu medu var arī izmantot mājās – dušā. Ieziedies, noskalojies un miesa vēl ilgi teiks Tev paldies!

Kad guļam uz lāvas, ik pa laikam ir vēlme palikt kaut ko galvai apakšā. Lūk, šāds “Jūras vilnis” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pagalvis-pirtij-anatomiskais/ būs fantastisks paliktnis Tavai galvai. Ja tam vēl uzsedz kādu dvieli virsū, sanāk “pa šiko pirtošanās”.

Katrā gadījumā, dzīvē nekas nemainās! Tev ir jāatver mūsu internetveikals un jāizvēlas sev vajadzīgās preces. Jāsaprot, kuras lietas Tev drīz beigsies un ir jāpapildina, kuras lietas vēlies nomainīt pret jaunām un kurs lietas Tev nav bijušas, un Tu gribētu tās izmēģināt? Nu, piemēram, bambusa pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/.

Kā jau vienmēr, laipni aicināts mūsu veikalā, vienmēr palīdzēsim izvēlēties pareizo preci tieši Tev.

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *