Pirts drēbes

Sveicieni šajā gadā!

Rakstu jums ar milzīgu cerību. Ceru, ka jaunā gada apņemšanās tiek jau realizēta, un galvenais – tā netiks atmesta visu gadu! Man, protams, arī ir tāda. Vēlos paplašināt mūsu klientu loku, vēlos rakstīt, priekš jums, interesantus un saistošus tekstus, vēl vairāk stāstīt par pieejamām precēm, un vairāk cilvēku piesaistīt pirts apmeklējumam. Kā saprotat, darba ir ļoti daudz, tagad tikai jāsaprot, kurš to visu darīs? 🙂 Bet nu, iesākt varu es pats.

Noteikti, daudziem pirmā apņemšanās ir uzlabot veselību. Tad nu šajā lietā mēs noteikti varam jums palīdzēt. Protams, mēs iesakām pirts apmeklējumus, pirts kūres, pirts “tusiņus” un pirts atpūtas. Es domāju, ka katram noskaņojumam var arī “pietuvināt” pirtiņu. Gribi pasēdēt un pasvīst viens – nav problēmu. Gribi pasēdēt ar sieviņu pēc grūtas darba nedēļas – nav problēmu. Vēlies labi pavadīt laiku ar draugiem pirtī – laipni lūdzu. Pirts ir universāls atputas apmeklējums. Dažādas atpūtas, bet vienā un tajā pašā vietā. SUPER!

Kā jau Tu zini, par noskaņojumiem mūsu veikalā, ir atbildīga tikai viena sadaļa, un tā ir šī: https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Dažādi aroma sāls bloki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-citrons/, ar kuru palīdzību, kā ar burvju mājienu, Tu vari uzburt dažādas atmosfēras. Ja nu Tev mājās, pirtiņā stāv vairāki šādi sāls bloki, Tu esi KARALIS! Tu nosaki atmosfēru. Vai sieviņa vēlās pasēdēt zem citronkoka? Jā? Nav problēma, vīrs to izdarīs! Šādos brīžos jūtos kā Džims Kerijs. Varētu arī mēnesi pievilkt, bet ko tad citi darīs! 🙂

No mums, jaunie sadarbības partneri, tikko paņēma labu kolekciju ar dažādām cepurēm. Vispār, drēbju sadaļa https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/, ir ļoti interesanta vieta, kur iegādāties drēbes pirtij. Paradokss, uz pirti jāiet Ādama un Ievas tērpā, bet tomēr ir arī drēbes, kuras var noderēt arī pirtīs. Protams, pirtī cepure ir tā pat kā Bībele baznīcā. Var jau ieskatīties kaimiņa Bībelē, bet labāk gan iegādāties savu. It sevišķi, ka mums tās pirts bībeles (cepures), ir katrai gaumei un patikšanai!

Katrā gadījumā gads ir sācies, un pirts apmeklējumi turpinās. Tūlīt būs pirmās brīvdienas, kurās atkal varēs kurties pirtiņa, un atkal miesa baudīs tās veltes. Līdz ar to, ja nu gadījumā, visādi var būt, jums kādas lietas pēkšņi nav, nebēdājat! Verat vaļā mūsu internetveikalu un pasūtat vajadzīgās preces. Mēs ātri tās sapakosim un nosūtīsim!

P.s. Kā jau minēju par jaungad apņemšanos, vairāk apmeklētāju un sekotāju, tad nu šajā ziņā jūs varat mums palīdzēt. Ja patika šis raksts – spiežam PATĪK, ja gribam, lai kāds vēl izlasa un mums pievienojas – spiežam DALĪTIES! Un protams, lai to izdarītu, jums ir jāseko mums Facebook istaspirtslietas.lv

ELEMENTĀRI! 🙂 🙂 🙂

Lai FORŠA šī pirmā gada nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *