Bez kategorijas

Sveicieni vecgada vakarā!

Jūsu mīļajā kompānijā, esam pavadījuši 365 dienas. Visas unikālas, ar izaicinājumiem, ar jūsu vēlmju piepildījumiem, ar prieku katrā sirdī, ļoti ceru, ar maz vilšanos. Mēs ļoti ceram, ka šis gads ir pagājis bez lielām bēdām! Skatoties uz šo gadu, esmu pateicīgs dzīvei! Problēma problēmu gala, bet visi mīļie dzīvi un veseli! Ja Tu tā nevari teikt, mums sāp sirds, bet Tava dzīve nākamgad būs tāda kā mūsu šogad!

Šajā gadā, mēs priecājāmies par katru no jums, kurš atrada iespēju, kaut ko iegādāties pie mums. Jā, bija brīži, kad neko negribējās darīt, bet nekad nebija domas: “kaut Tu nebūtu iepircies”. Tādos brīžos parasti domāju: “Nav tik traki, kad izpildīsi pasūtījumu, būsi apmierināts”, un tas nostrādāja vienmēr!

Katram no jums, mīļš PALDIES par šo gadu! PALDIES, ka uzticaties mums, PALDIES, ka iepērkaties pie mums, PALDIES ka mūs ATTĪSTAT! Tieši attīstība ir atkarīga tikai no jums, no katra klienta individuāli! Mēs joprojām eksistējam Latvijas ekonomikā tikai un vienīgi, pateicoties jums! PALDIES JUMS PAR ŠO IESPĒJU!

24.00 nesāksies jauna dzīve. Neatvērsies portāli un neaiznesīs paralēlajās dimensijās. Nē, tā tas nebūs, bet… 24.00 atvērsies IESPĒJA! Iespēja katram no mums saprast – mēs esam savas dzīves pavēlnieki! Ja gribam, mēs paši varam mainīt savu dzīvi (ja tā ir jāmaina), mēs paši esam savas laimes noteicēji (katram tā ir individuāla). Sāksies gads “MĒS PAŠI”, “ES PATS”.

Tad nu lūk, esam nonākuši pie “saknes”. Mūsu komanda, katram no jums, vēl saprast nākamā gada laimi un veiksmi. Un tā ir īsa “ES PATS”. To, ko Tu vēlies panākt, izdarīt un piepildīt, tas ir atkarīgs tikai no Tevis paša. 24.00 ir labs laiks, lai to sāktu!

Mēs, no sirds vēlam, lai nākamais gads, Tev būtu IESPĒJU gads. Lai Tu visas 365 dienas, atverot vaļā acis, pirmā doma būtu: ŠĪ IR IESPĒJU DIENA! Lūk, tāds ir mūsu komandas redzējums par Tavu dzīvi nākamajā gadā!

Lai IR IESPĒJA nākamajā 2023. gadā!!!

Tiekamies

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *