Aprīkojums

Sveiki!

Es ļoti ceru, ka mēs visi, esam aizvadījuši pirmos, mīļos ģimenes svētkus – ZIEMASSVĒTKUS! Esam pasēdējuši siltā ģimenes lokā, sadāvinājuši mīļas un no sirds gādātas dāvaniņas, un katrs esam saņēmuši mīlestību visam turpmākam gadam! Bet nu, ar Ziemassvētkiem esam ieskrējušies, un tagad šļūcam līdz Jaunā gada svinībām! Tagad varam padomāt arī par draugiem, darba kolēģiem un kaimiņiem. Noteikti, jums jau ir plāni, kā svinēt Jaunā gada sagaidīšanu?! Teikšu kā ir, katrs plāns ir labs, grandiozs un piepildāms! Bet nu, es vēršos pie tiem, kuri svinēs pirtiņ, vai kuriem ir kāds draugs, rads, kaimiņš ar pirti. Jūs vēl varat paspēt sagādāt dāvaniņas tieši uz Jaunā gada svinībām! Ja nu es Tevi ieinteresēju, tad aplūkojam pāris preču, kas var noderēt gan Tev pašam, gan kā dāvanai:

Ja nu kāds pie eglītes skaita šādu pantiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-eglite-smarzo-un-mirdz/, tad viņš noteikti ir pelnījis šādu mīļu aromātisko spilventiņu BONUSĀ, pie lielās dāvanas.

Pirtī pēršanās un sviedrēšanās ir jābūt komfortablam pasākumam, un galvenais, visu gadu. Tādēļ, jūsu uzmanībai, mēs piedāvājam šādu galvas paliktni https://istaspirtslietas.lv/Produkts/galvas-paliknis/. Apsedzam to ar skaistu lina dvielīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-dvielis-ar-mezgini-50×30-cm/, un droši liekam virsū galvu. Komforts ir garantēts! Un jā, starp citu, ja reiz runājam par patīkamu pirtiņā sēdēšanu, tad uzmetam skatu arī šādam sēžamajam https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/. Ejot pirtī paņem to līdz, un mierīgi varēsi apsēsties uz lāvas, un kā “džentelbeņķis” 🙂 , varēsi atritināt un piedāvāt blakus vietiņu kādai skaistai sniegbaltītei.

Katrā gadījumā, par visām kolosālām un vajadzīgajām precēm es Tev šodien neizstāstīšu, bet vari ienākt mūsu internetveikalā un pats visu aplūkot un protams arī iegādāties!

Šī ir unikāla nedēļa, PĒDĒJĀ šajā gadā. Tad nu lai tā ir visbrīnišķīgākā! Ar daudz krāšņiem piedzīvojumiem, ar fantastiskiem pārsteigumiem un pilna ar brīnumiem!!!

TIEKAMIES,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *