Bez kategorijas

Sveiki, mūsu Draugi!

Ar nelielu nokavēšanos, bet sākam jaunu nedēļu. Jā, nedaudz esmu vainīgs, un lūgšu visus, kuri šodien nāca mūsu veikalā, lai aplūkotu jaunās akcijas cenas – ienākat lūdzu vēlreiz! J Nesanāca vakar izdarīt mājas darbu, tad steidzu to  padarīt šovakar. Esam salikuši dažādas preces ar atlaidēm, lai Tu varētu sākt gatavoties baļļukam – pirts baļļukam.

Es parasti saku, k bērnus ir jāradina no bērnības pie pirts, tad augs stiprs kā ozols. Un kādēļ, šajā gadījumā, neuzrīkot bērniem “pirts cepures ballīti”?! Sapērkamies savām atvasītēm interesantas pirts cepures https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-pingvinins/, paņemam vēl kādu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-gotina/ rezervei, un sarīkojam “rajona bērnu tusiņu”! Nu forša ideja, ne?! Manā bērnībā drauga vecāki ar lieliem brāļiem visam pagalmam ledu lēja. Tas tik bija pasākums!!! Sarīko kārtīgu tusiņu, un Taviem bērniem būs SUPER atmiņas visai dzīvei.

Nākošajā dienā, pēc tik smaga darba (bērnu izklaide vienmēr ir smags darbs), aizsūti bērnu pie omes vai kaimiņu ballīti un “uzmet garu” tikai jums diviem vien un pavadiet romantisku vakaru! Mīļotajam uzdāvini šādu dāvanas komplektu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/davana-milu-tevi/, ieliec pirtiņā kādu no sāls blokiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-piparmetra/ aromātam, un izbaudiet mieru un divvientulību. Un kad esat kārtīgi pasēdējuši, pie vakariņām aizdedziet kādu sveci https://istaspirtslietas.lv/Produkts/svece-kipis/ un jums arī būs atmiņas ilgam laikam!

Nu lūk, pāris kārtējo ideju no mums, ja izmantosiet – super, ja ir pašiem savas – dariet! Katrā gadījumā BAUDAM pirts sniegtos labumus, pieliekat “mīlestības pipariņus” un esam LAIMĪGI!!!

Lai izdevusies šī nedēļa un tiekamies!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *