Bez kategorijas

Čau!

Nu ko, turpinām mūsu rubriku “papētām preces, kā un kur tās pielietot”! 🙂

Zinu jau zina, daudziem jau ir skaidrs par katru no precēm, tās pielietošana un ieguvumi. Un daudziem jau tā ir pirtiņā un aktīvi tiek izmantota. Starp citu, ja ir kāds interesants pielietojums, kādai lietai, Tu droši vari nokomentēt un padalīties pieredzē, bet tie kas vēlēsies, varēs pamēģināt paši. Nu ko, aplūkojam pāris lietas.

Aromātiskais spilventiņš “Ar mīlestību” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-ar-milestibu/. Vai kāds var kaut ko nokomentēt? Vispār, par šiem spilventiņiem. Mēs zinām, ka ļoti daudziem šādi spilventiņi ir jau mājās, draugiem, radiem, paziņām. Bet kādas ir jūsu atsauksmes? Viena no klientēm stāstīja, ka vakarā bērnam ieliek gultiņā, un tam ir ļoti salds miegs! Mēs gan neesam speciālisti šādā jautājumā, bet ja kāds vakarā aizmieg ar “LATVIJAS DABAS SMARŽU”, tas ir īsts valsts patriots! 🙂

Vairākas preces, ne tik bieži, nākas turēt rokās, un šī ir viena no tām. Audumu kaste mantu glabāšanai https://istaspirtslietas.lv/Produkts/auduma-kaste-mantu-glabasanai-jautrai-lacis/. Nesen atjaunoju zināšanas, jo kādam pasūtījumam vajadzēja to pārcilāt. Biju patīkami pārsteigts – liela un ietilpīga. Galvenais, ka šādā var glabāt ne tikai pirtij nepieciešamās lietas, bet dzīvoklī vai mājās arī ļoti labi iederas. Un galvenais, ka Tu vienmēr zināsi kur tā ir, un kas tur ir iekšā. Man patīk!!!

Labi, lai ilgi Tevi nekavētu, šodien paliksim pie šīm divām precēm. Bet, protams, Tev jāienāk mūsu veikalā un pašam viss klāsts jāizpēta. Noteikti atradīsi tādu lietu, kuras Tev vēl nav, bet ļoti vajag. Nāc un skaties!

Lai izdevusies šī nedēļas nogale!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *