Aromātiskie spilventiņi, Ģimene

Sveiki, DRAUGI!

Kādu brīdi neesam tikušies, tādēļ ar lielu prieku atkal jums rakstu un stāstu, cik liels prieks ir tikties! Ļoti ceram, ka šādas jūtas ir abpusējas. Es zinu, jūs katrs mani sapratīsiet, darba un risināmās lietas kādreiz sakrājas tik daudz, ka pat ģimene negribās sarunāties, kur nu vēl uzmundrināt “ārpasauli”. Bet nu, pēc šādas pauzītes, ir vēlme jūs visus iepriecināt! Tādēļ, kārtējā akcijas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ nedēļa ir klāt! Esam salikuši dažādas preces ar atlaidi. Gribot, negribot, Tev ir jāienāk mūsu internetveikalā un jāaplūko, kas tad šonedēļ tāds labs ir mūsu piedāvājuma. Kā jau parasti, aplūkosim tikai pāris preces azartam – “iemest āķi lūpā”! 🙂

Jūs noteikti esat jau pamanījuši, ka esmu daiļa dzimuma “fans” 🙂 (tas ir loģiski, jo esmu vīrietis), tādēļ vienmēr mūsu akcijas piedāvājumā ir kaut kas īpašs šim dievišķajam pārstāvim vīriešu drūmajā pasaulē. Kā redzat, šāds spilventiņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-apburosa-sieviete/, uzdāvināts tai vienīgajai, tas liks atplaukt fantastiskam smaidam un tas neatstās Tevi vienaldzīgu. Ja nu esi gatavs turpināt iepriecināt daiļu būtni, uzdāvini šādu Pareo https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-dvielis-pareo/, un pirts apmeklējums Tevi pacels pilnīgi citā līmenī!

Nav jau tā, ka mēs vīrieši nevēlamies no jums dāvanas, ka mums pietiek ar to, ka esat tikai līdzās. Tā tas nav, mēs arī esam no miesas un ar jūtām. 🙂 Tādēļ šāds, pasniegts spilventiņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milotajam/, mums liks saprast, ka dzīvē neesam kļūdījušies un dzīvojam kopā ar VISFANTASTISKĀKO no visām!

Eh, nu gan, šodien sanāca “romantika”! Bet, tas tak ir labi! Laimīgs indivīds veido laimīgu ģimeni un nāciju!

Katrā gadījumā, Tu droši nāc mūsu veikalā un aplūko visas preces, kādas vien Tev ir vajadzīgas kārtīgai pirtī iešanai, man šodien nesanāks neko pastāstīt par pirti. Ja Tu būsi laimīgs, pirtī iešana būs desmit reizes labāka par parastu pirts apmeklējumu!

Lai izdevusies nākamā nedēļa un

ESAM LAIMĪGI!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *