Bez kategorijas

Čau!

Izskatās, ka šī nedēļa paskries ļoti ātri. Darba ir tik daudz, ka nespējam sekot līdzi pulkstenim. Esam sākuši gatavoties svētkiem, likās, ka ļoti mierīgi un prātīgi, ar rezervi. Bet no veikaliem nāk jau pasūtījumi gan uz svētkiem, gan ikdienas vajadzībām.

Jā, es stāstu par “Aromātiskiem spilventiņiem” https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/, un tieši ar Ziemassvētku noskaņojumu https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/svetku/ziemassvetki/. Visa nedēļa paiet izšūšanā, pildīšanā, sašūšanā un nogādāšanā veikaliem. Tā kā droši, ja esat centros kuros ir “Rimi klēts”, aplūkojiet mūsu sortimentu, un apdomājiet, vai kādam nevajag mīļu dāvaniņu uz svētkiem vai vienkārši tā pat, TĀPĒC KA ESI! Protams, var arī pasūtīt internetveikalā.

Nu lūk, tas ir tas, kas saistās ar spilventiņiem, bet ir arī citas sadaļas un preces. Pirts cienītājiem ir liela izvēle kā sevi palutināt. Ļoti liela izvēle ir sadaļā “Pirts cepures” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/. Te var atrast arī kādu dāvanu, ko uzdāvināt uz svētkiem.

Ja atvērsiet sadaļu “Pirts komplekti” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-komplekti/, tad ieraudzīsiet labas preces gan sev, gan citiem. Jā, dāvanas, dāvanas un vēlreiz dāvanas. Šis stāsts ir par dāvināšanas prieku, par gatavošanos svētkiem, par prieku, laimi un smaidīgiem apkārtējiem cilvēkiem! 🙂

Lai izdevusies šī nedēļa un lēnām, bet pamatīgi, gaidam noslēgumu gadam. Pavilksim treknu svītru apakšā, atvērsim jaunu lapas pusi un zīmēsim LAIMI!

GAIDAM!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *