Labai noskaņai

Sveiki!

Man šodien ir fantastisks garastāvoklis! Ļoti ceru, ka Tev arī. Paverot skatu ārā pa logu, ir kolosālākais laiks un fantastiska ziema – tā noteikti ir jāizbauda un jāpriecājas. Nav tāda gada laika, kurā pirtī iešana ir fantastiskāka. Katram laikam ir savs noskaņojums, ko vari radīt ar pirtiņas palīdzību. Bet, šodiem un sniegotās dienās, manā iztēlē ir maza mīļa pirtiņi kādā klusā nostūrī, apkārt viss balts, nevienas pēdas, jau tumšs vakars, var redzēt, ka no skursteņa kāpj dūmi debesīs. Sniegs krīt mazām, gaisīgām pārslām un uz lieveņa, krūze ar karstu dzērienu… eh, romantika…

Bet protams, šādu vai savādāku, sev vēlamāku, romantiku Tu vari pats uzburt. Un daudz jau priekš tā arī nevajag. Ir tikai jāsaprot, vai Tev viss jau ir iegādāts pirtiņas apmeklējumam. Ja nu nav, ver vaļā mūsu internetveikalu un pasūti vajadzīgās lietas un mēs Tev tās nogādāsim.

Protams, mums arī ir jaunas nedēļas akcija. Šajā nedēļā, mēs salikām tādas “vieglas”, “gaisīgas” preces atmosfēra radīšanai un patīkamākai pirts baudīšanai. Nedaudz ielūkosimies tajā:

Aromātiskais sāls bloks “Apelsīns” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-apelsins/. Kādēļ lai Tu, savā pirtiņā, neuzburtu Brazīlijas, Spānijas apelsīna laukus? Vai šāda romantika Tev neizraisa interesi? Pa sniegotu taciņu aizejot līdz pirtiņai, atverot durvis, Tu kā caur portālu, ieej Ēģiptes Apelsīnu plantācijās. Tikai nedomā ka strādāsi, vienkārši ekskursijā…. 🙂

Tu zini kā, tālākās idejas lai ir Tavējās, nāc veikalā, aplūko katru piedāvāto preci un padomā, uz kurieni tā Tevi var aizvest? Atceries, pirts ir relaksēšanās un atpūta, tad nu neatsaki sev šo baudu!

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Un priecīgu pirmo adventi!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *