Bez kategorijas

Sveiciens visiem sekotājiem!

No sirds apsveicu ar pēdējo gada mēnesi. Decembris ne tikai mums, bet visai pasaulei (gandrīz), ir īpašs mēnesis. Tajā mēs sākam gatavoties lieliem svētkiem un lēnām atskatāmies uz pagājušo gadu. Bet, atskatu atstāsim nu mierā, pievērsīsimies gatavošanās svētkiem. Šie ir vienu no retajiem svētkiem, kuros visi ir pelnījuši dāvnas, un visi ir pelnījuši kādu apdāvināt. Mūsu darbības princips, ir veselības uzturēšana ar iešanu pirtiņā bet, pie mums var arī atrast daudzus produktus, kas der arī mājai, vannasistabai, un protams labai laika pavadīšanai. Aplūkosim pāris šādas preces:

Viena no top precēm un dāvanām, protams ir “Aromātiskie spilventiņi” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-laimei/. Šādas mazas bet ļoti mīļas un sirsnīgas dāvaniņas, vienmēr uzlabo garastāvokli gan saņēmējam, gan dāvinātājam. Un ja Tu sievai uzdāvini Bentley, obligāti ieliec salonā šādu spilventiņu. Un tici man, šis spilventiņš sasildīs sirsniņu vairāk, nekā auto! 🙂

Runājot par izklaidi. Nav svarīgi, vai pirtiņa, vai vienkārši mājā, dzīvoklī. Ja ciemos atnāk kārtīgi puiši un Tev ir šāds komplekts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/, tad alus putos uz nebēdu un smeķēs karaliski. Man pašam ļoti patīk lietas, kuras ir taisītas no koka. Nezinu kādēļ, bet koks pievelk. Un šāds komplekts, noteikti dos papildus emocijas jūsu “tusiņam”. Neuzskaties šo par spiedienu, bet šādam ir jābūt katrā mājā! 🙂

Katrā gadījumā, ja Tu ienāksi pie mums veikalā, Tu noteikti atradīsi daudz noderīgu preču gan sev, gan dāvanām. Un ja vēl zini kādu pirts cienītāju, vai pats tāds esi, tad Tevi obligāti gaidam pie mums veikalā, jo tajā ir pilnīgi viss, kas Tev ir nepieciešams!

Lai izdevusies šī diena, lai fantastiskas brīvdienas un apdāvināšanas gars Tevi nepamet! Mūsu veikals Tevi gaida cauru diennakti, un būsi priecīgi palīdzēt Tavā izvēlē!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *