Aprīkojums

Sveiki mīļie sekotāji, klienti un labvēļi!

Šo sarunu, sākšu ar labām ziņām priekš mums, kā arī jūs noteikti priecāsieties kopā ar mums. Tiko apskatīju janvāra pasūtījumu kopskaitu, tie ir divdesmit divi pasūtījumu! Vai tas ir maz? Nē, tas ir labi! Pirts piederumi nav maize, kura vajadzīga visiem, pirts piederumi ir šaura niša, un ar jūsu labvēlību, mēs esam vienu no, kas Jums piegādā vislabākās preces pirtij un arī vannai. Vēlreiz, liels un mīļš paldies par uzticību!

Bet protams, mēs apzināmies, ja gulēsim uz lauriem, un arī turpmāk, nepiedāvāsim jums tik pat labas un vērtīgas lietas – visādi var būt :), tādēļ “izskrienam cauri” pāris pozīcijām, ņemot vērā janvāra pieprasītākās preces.

Liels prieks, ka ir interese par dažādiem pakaramajiem https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/pakaramie/. Protams, šī prece nav domāta tikai pirtij vien, tādēļ, ja vēlaties atsvaidzināt interjeru, kādreiz pat pietiek, ar kādas detaļas nomaiņu – vecā labā pakaramā vietā, jauns, spožs un stalts.

Vienu brīdi šī prece tā bija sapirkta un dāvināta, ka vairs nebija topā, bet tagad atkal pa kādai dāvanai iet. Jā, jā, tā ir PAREO https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-komplekts-dvielis-un-cepure-pareo/, fantastisks pirts apģērbs iekārojamākai sievietei pasaulē! 🙂

Katrā gadījumā, patreizējais uzsvars ir likts uz “Pirts piederumi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/ un “Aprīkojums” https://istaspirtslietas.lv/product-category/aprikojums/, un tas ir loģiski. Ir sācies jauns gads, tādēļ mēs visi gribam “savākties”, kaut ko pielabot, uzfrišināt vai jaunu nopirkt. Ja nu Tev vēl māc jautājums par kādu lietu, vajag vai nevajag, ņem droši, iedvesmojies no pārējiem! 🙂

Nu labi, vairāk ilgāk neaizkavēšu, lai Tu vari nākt veikalā un izvēlēties sev vajadzīgo!

Lai izdevies šis vakars un gaidām pirts dienu! 🙂

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *