Pirts drēbes

Sveicieni kārtējā svētdienā!

Runā, ka laika apstākļi vienmēr ir labi, jautājums tikai, kā uz tiem skatās un kā ģērbjas. Es nosliecos tam piekrist, jo ir patīkami, sēdēt siltā klubkrēslā, malkot karstu kafiju un skatīties ārā pa logu ar apziņu, ka tev nekur nav jāiet :), ja nu vienīgi līdz pirtiņai, lai to iekurinātu un noorganizētu “karstu” svētdienas vakaru.

Es domāju, ka pirts apmeklējumi tagad ir ļoti lielā vērtībā. Nerunājot nemaz par omikronu, šāds laiks ir ar lielu slimošanas varbūtību. Tādēļ, lai uzturētu savu, savas ģimenes, savu draugu veselību, vislielākā priekšrocība ir pirts apmeklējumiem!

Protams, mēs nevaram piedāvāt pašu pirti, bet ar inventāru gan nodrošinām daudzus. Arī nākamnedēļ, mums ir sagatavotas vairākas preces ar atlaidēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, kuras jums noderēs mākamajos pirts apmeklējumos. Diezgan aktuālā prece uz šo brīdi ir, dažādu izmēru halāti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-l/. Nav vasaras laiks, un iznākot no pirtiņas ir labi, ja var kaut ko uzvilkt virsū. Ja runājam par kaut ko uzvilkšanu virsū, ziema vai vasara, ir kāds atribūts, bez kura pirtī neiet. Pareizi, tā ir cepure! Atveriet šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, un jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko, skaistāko un lietderīgāko no cepurēm. Man jau nu patīk, ja vismaz pirtī es sievai varu parādīt kurš te ir “Saimnieks” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/!!! 🙂

Bet Tu ver vaļā veikalu un izstaigā to, jo par tik daudz noderīgām precēm vēl neesmu izstāstījis, tās Tev pašam jāaplūko un jāiegādājas!

Lai izdevies šis vakars un veiksmīgu nākamo nedēļu!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *