Aromātiskie spilventiņi

Mīļi sveicieni!

Aiz loga ir tā sasnidzis sniegs, ka gandrīz nobloķējis visu kustību. Tādēļ ir tik patīkami sēdēt mājās, un sarunāties ar jums. Par cik, tūlīt būs Valentīndiena, es mēģinu atcerēties, tās pirmās, tās labākās atmiņas par šo dienu. Un noteikti tie ir pusaudža gadi. Kad visas emocijas ir spilgtas, kad jūtas vārās kā ūdens, nenāc tuvu ar saviem padomiem – applaucēšu. Kad katra mazākā dāvaniņa ir no sirds un dvēseles, kad dzejoļus raksti, ne sliktāk par Akurāteru :). Šādus mirkļus ir jāizbauda, lai dzīvē ir ko atcerēties un censties arī “lielajā” dzīvē, ko no tā izmantot un piepildīt!

Mēs vēlamies jums nedaudz palīdzēt, tādēļ piedāvājam savus izstrādājumus, kurus jūs varat pasniegt dāvanā savam mīļotajam https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/. Protams, “ejošākie” no šādām dāvanām šādos svētkos ir mīļvārdiņi https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/vardini/. Bet protams “Mīļajam vīriņam” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajam-virinam/, vai “Mīļajai sieviņai” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-sievinai/, šādus spilventiņus par Sv.Valentīns nav atcēlis. Šie der arī svētkos, bet ikdiena pat ir vajadzīgi!

Kā jau esi sapratis, tieši pie mums Tu atradīsi vismīļākās, vissirsnīgākās dāvaniņas romantiskai Valentīndienai. Bet, no savas puses gan atgādināšu, nav jāgaida kāda īpaša diena. Tavos spēkos ir, katru dienu padarīt kā īpašu! Un tāda tā arī ir, jo šodienas vairs nebūs NEKAD! Tu un Tava otra pusīte ir īpaša, jo jūs dzīvojat tieši TAGAD!!! 🙂

Visiem skaistu šo dienu!

Jūsu “Aromātiskie spilventiņi”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *