Bez kategorijas

Sveiki svētdienā!

Ārā tāds “nesaprotams” laiks, tādēļ daudzi atrodas iekštelpās, tikai pa logu vēro, kas notiek dabā. Mēs arī darām tā pat. Protams, mums, kā jau parasti, svētdiena ir ieskriešanās diena uz nākamo nedēļu. Ik pa laikam domāju, vai nav par daudz, katru reizi stāstīt, ka mums ir jauna akcijas nedēļa? Un tad saprotu. Labas tradīcijas nekad nav par daudz. Tādēļ, arī nākamo nedēļu iesāksim ar labām atlaidēm un fantastiskām precēm!

Ņemot vērā, ka bija ļoti labs pieprasījums uz PAREO https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-komplekts-dvielis-un-cepure-pareo/, tad šajā nedēļā iesim soli uz priekšu un piedāvājam KILTA komplektu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-komplekts-dvielis-cepure-kilts/ arī ar atlaidi. Iepriecinājām sievietes, tagad kārtā vīriem kā ozoliem.

Jā, runājot par ozoliem. Kārtīgam vīram, ir vajadzīgs kārtīgs alus kauss https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/. Šāds kauss noteikti iederēsies ne tikai pirtiņā, bet arī mājā, dzīvoklī pie televizora. Kā nekā, tūlīt sāksies Olimpiskās spēles, bet tās, bez alus nav skatāmas!

Ak jā, tiem lieliem mīlētājiem 🙂 . Mīļa, forša dāvaniņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-ar-milestibu/, ar kuru ir iespējams iepriecināt uz ilgāku laiku. Torte noēsta, baloni sašvakuši bet spilventiņš smaržo un smaržo… Atver acis un redzi – šo dāvanu ir dāvinājis pats mīļākais, labākais, gudrākais, sirsnīgākais…

Nu re, bet Tu vēl negribēji nākt mūsu veikalā! Priekš Tevis te ir ļoti daudz labu, noderīgi lietu. Nāc un ņem ciet! 🙂

Un jā, ja Tu mums vēl neseko Facebook @istaspirtslietaslv, ir pēdējais laiks to darīt! Te ir interesanti! 🙂

Lai veiksmīga nākamā nedēļa!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *