Bez kategorijas

Labs vakars jūsmajās!

Esam atkal nedēļas vidū. Atkal sniegs, atkal saliņš un atkal ziema J. Bet nu, vēl jau ziemai ir jābūt – saņemamies un izbaudām to! Jautājums tikai, kā to baudīt? Te nu ir katram sava recepte. Piemēram es, sāku gaidīt un plānot brīvdienas. Ko es darīšu? Ar ko tikšos? Kur iešu? Galu gala, vai es iešu pirtiņā? O! Runājot par pirti. Pēdējai laiks ir saorganizēt “pirts tusiņu”. Bet, tad ir jāpārbauda, vai vēl kaut ko nevajadzētu iegādāties.

Aplūkojam, ko mēs piedāvājam, viennozīmīgi noderēs!

Tāda parasta lieta, kauss pirtij https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kauss-pirtij-12l-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-iss-rokturis/. Vai Tev ir? Varbūt, ka tik labi lietots, ka vajag jaunu? Interesants kauss, ar īsu rokturi, bet labi der pašam izturīgākajam pirtī gājējam. Tam, kurš sēž tuvāk akmeņiem, un diriģē gara uzmešanu :). Protams, kauss der ne tikai pirtī iešanai, ar to var vasarā arī bērnu atvēsināt ar ūdeni, ja nu noķersi :).

Protams, sieviņai ideāla dāvana PAREO https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-komplekts-dvielis-un-cepure-pareo/. Ne tikai viens pats Pareo, bet komplekts, ar pieskaņotu cepurīti. Nedomāju, ka kāda sieviete nenovērtētu šādu dāvanu.

Termohidrometrs https://istaspirtslietas.lv/Produkts/termohidrometrs-ar-smilsu-pulksteni-pirtij/ un vēl komplektā ar smilšu pulksteni. Tiko jau viens “aizgāja” un jaunajām mājām. Ja nu Tev nav, padomā, varbūt ir vērts iegādāties? Tu vienmēr zināsi, cik ilgi karsējies.

Nu ko, uz doto brīdi, esmu izstāstījis tikai par trim precēm, bet mums vēl ir daudz. Tev pašam ir jāver vaļā veikals, un viss jāpapēta. Apskati, un Tu zināsi, ko tieši Tev vajag.

Labi, lai Tev izdevies vakars un gaidām brīvdiens, kad varēsim relaksēties pirtī!

Tavs www.istspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *