Bez kategorijas

Sveiki, mīļie sekotāji!

Kādu brīdi nebijām sastopami Facebook – tā gadījās J . Mēs uzsvaru likām uz @istaspirtslietaslv, tādēļ arī šāds, nepareizs, klusums. Bet, mēs labosimies! 🙂

Pirmais jaunums ir tāds, ka mūsu internetveikalā www.istaspirtslietas.lv, šogad ir atvērusies bloga sadaļa https://istaspirtslietas.lv/blogs/, kurā jau intensīvi tiek likti raksti, arī šie, kas būs veltīti “Aromātiskiem spilventiņiem”, tiks likti šajā pašā sadaļā. Laipni lūgti mūs apmeklēt!

Izrādās, tie bija visi jaunumi :). Protams, mums ir ļoti daudz darba ar spilventiņu ražošanu un sūtīšanu uz veikaliem. Intensīvi šujam, pildām, pakojam un sūtam prom.

Protams, mums vēl jāpiestrādā pie veikala sortimenta, jo ļoti daudz spilventiņu, kas iet uz veikaliem, vēl nemaz nav ielikti, bet mēs atkal labosimies!

Protams, ir pāris GALVENIE spilventiņi, piemēram “Labākā SIEVA” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labaka-sieva/, kurš vīrietis uzdrošināsies to apšaubīt? 🙂 Ja nu kāds ir tāds drosminieks- pašnāvnieks, tad par šo spilventiņu “Mīļajai māmiņai” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-maminai/ jautājumu nav!

Katrā gadījumā, seko mums līdz veikalā www.istaspirtslietas.lv un pamani jaunumus, kas tiks papildināti! Un jā, iesaki ari citiem šo vietu un veikalu, lasiet blogu un uzzināsiet daudz jaunumu!

Lai brīnišķīgs šis vakars!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *