Bez kategorijas

Sveicieni saules pielietajā svētdienā!

Šādā skaistā dienā, arī pašam ir mīļi un labi ap sirdi. Vairāk gribas domāt, par nākamās nedēļas paveicamajiem darbiem, sastādīt plānus, grafikus un soli pa solim tos realizēt. Esam jau vienu darbu paveikuši, esam salikuši nākamās nedēļas akcijas preces. Visas preces noderīgas, jaunas un vajadzīgas. Veram vaļā šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ un skatāmies, ko mēs piedāvājam:

Sāls bloks eikalipts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-eikalipts/. Vai Tev nekad negribas pamēģināt kādu aromātu pirtiņā? Bet varbūt, Tu jau zini kas tas ir? Katrā gadījumā mēs nodrošinām ar dažādiem aromātiem, Tev tikai ir jāizvēlas sev tīkamākais.

Starp citu, eļļas iztvaikotājs https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ellas-iztvaikotajs/. Fantastiska prece ne tikai pirtij. Ja Tev patīk aroma terapija, tad Tev noteikti šādam ir jābūt mājās. Iepilini eļļu, karsē un telpa pielīst ar nomierinošu un baudāmu smaržu – paša izvēlētu. Tāda relaksējoša lieta mūsu steidzīgajā pasaulē. Pasaki STOP steigai – izbaudi mirkli!

Interesanti, vai šādu kausu, bez pirts, vēl kaut kur var izmantot https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kauss-pirtij-12l-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-iss-rokturis/? Lai nu kā, bet pirtiņā tas labi noder. Pasmel ūdeni no spaiņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-spainis-16l-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-tumsa-nakts/ un uzmet kārtīgu garu, Kolosāli!

Nu ko, kārtējo reizi esam apskatījušies tikai mazu daļiņu no mūsu lielā klāsta. Esmu Tev parādījis piemēru, kā ir jādomā, kad nāc mūsu veikalā J. Šādā veidā, nu jau patstāvīgi, izstaigā visu veikalu un nokomplektē savu pirtiņu tā, lai atliek tikai baudīt to.

Lai Tev izdevusies nākamā nedēļa!

Tiekamies,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *