Pirts atribūtika

Vai nav foršs vakars? :)

Atnākot no darba, Alberts jutās noguris bet pacilātā noskaņojumā. Visu nedēļu viņš skrūvēja un skrūvēja. Alberts bija ļoti labs auto mehāniķis, darbs viņam patika un aizrāva. Visvairāk viņam gandarījumu sagādāja, kad bija kāds grūtāks uzdevums, tā teikt – jāatmin krust vārdu mīkla. Tad Alberts tā aizrāvās, ka aizmirsa par visu pārējo – pīppuzēm, pusdienām, un pat par mājās iešanu. Un kad mīkla bija atminēta, viņš jutās gandarīts – darbs padarīts un jaunas zināšanas iegūtas.

Bet, piektdienas bija tās dienas, kad varēja just sakrājušos nogurumu. Bet tas viņu maz uztrauca, jo bija jau izstrādāta ģimenes recepte, kā atpūsties. Vai nu piektdienas vakarā, vai sestdien, obligāti tika kurināta pirtiņa. Ja Ieva bija sasaukusi “pasēdēšanu”, tad visi sēdēja piepirtiņā, pērās, sarunājās un baudīja draudzīgu atmosfēru. Lai arī cik noguris viņš bija, pēc kāda brīža juta, miesa vēl ir nogurusi, bet gars ir jau atguvies, un pašam nemanot, no noguruša vīra, kļuva par kompānijas dvēseli. PIRTIŅA – MAĢISKS SPĒKS!

Šodien viņi bija sarunājuši, ka atpūtīsies ģimenes lokā. Alberts, būdams profesionālis, pirts inventāru pasūtīšanā, sūtīja tā, ka viss atnāca vai nu ceturtdien, vai vēlākais, piektdienas rītā. Tā arī bija šodien, braucot mājās no darba, viņš piestāja pie pakomāta, un izņēma paciņu no www.istaspirtslietas.lv. Sēdēdams, un atvilkdams elpa, Alberts pakoja vaļā sūtījumu un pārbaudīja, vai viss ir atsūtīts. Divas ozola pirtsslotas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-pirtsslota/, Ievai “ārstnieciskās” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/arstniecisko-augu-pirtsslota/, Ieva parasti lielījās Albertam, ka pēc pēršanās ar tā, viņa trīs dienas jūtas kā “meitietis”. Kurš vīrietis blakus negrib “MEITIETI”? J Tad nu šādai slotiņai pirtī bija jābūt OBLIGĀTI!

Šoreiz viņš atļāvās paņemt arī skaistu pirts pakaramo https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pakaramais-7-aki/. Vecajam jau nebija pāris āķu, Alberts gan bija kaut ko piemeistarojis, bet ik pa laikam no Ievas dzirdēja piezīmes: “Jā, Tu visu vienmēr sataisi, bet es GRIBU ko jaunu!!!”. Tad nu Albertam bija jāņem sievas “gribēšanu” vērā, un jālabo savas “kļūdas”. Pakaramo tiešām vajadzēja nomainīt.

Protams, tā sēžot un aplūkojot visu saņemto, tur vēl bija pāris vajadzīgo lietu, Alberts sajuta spēku pieplūdumu, kā arī pakaramais vairs no rokām neizslīdēja, tā gribējās ātrāk noņemt veco un uzlikt šo jauno, balto, skaisto… – Eju gatavot pirti – Alberts uzsauca un pazuda pirts virzienā.

Tu noteikti jau saproti, ka šī ģimene būs kārtīgi atpūtusies, Ieva būs laimīga, ieraugot pirts atjauninājumu, un brīvdienas būs ģimeniski siltas! Ja arī Tevi nesauc Alberts, tas nenozīmē, ka Tu nevari šādi atpūsties, un sajust dzīves gandarījumu, ģimenes siltumu un sirds mieru. Vari!!! Tev tikai jārada iespēja, skaistam, mīļam ģimenes pasākumam. Vienalga kādam! Bet, vislabāk, protams, pirtī pasēdēšanas. Ienāc fantastiskajā internetveikalā www.istaspirtslietas.lv, sapērcies nepieciešamās lietas, un sāc gaidīt brīvdienas. Es Tev garantēju – tās būs NEAIZMIRSTAMAS!!! 🙂

Lai fantastiska šī nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *