Aprīkojums

Kāds pirts vakars

Pirts bija izkurināta, un Alberts gāja uz mājām, saukt Ievu pērties. Pa ceļam, palīdzēdams atnest muciņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/10-l-konusveida-ozolkoka-muca/, kurā bija sapildīts pašbrūvēts, salds alus.

  • Eh, šodien būs fantstiska pēcpusdiena! – viņš sacīja Ievai. – Bērni pie vecvecākiem, un mēs esam atstāti tikai paši sev.
  • Jā – apmierināti novilka Ieva – beidzot tikai divi vien.

Abi iegāja piepirtiņā, uzlika mučeli uz galda, paņēma divus ozolkoka kausus, no mājās stāvošā komplekta https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/, Ieva salika sagriezto sieru uz komplekta paplātes, un abi varēja doties pirtī.

Ieva gūlās uz lāvas, kura bija noklāta ar smaržīgiem augiem, bet Alberts ņēma iemērktās liepas pirtsslotas, un sāka maigi pērt. Alberts ar slotās strādāja ļoti profesionāli, izmasēja visu ķermeni, pēra maigi, tad stiprāk, tad atkal maigi. Sievas sejā bija redzams, ka viņa bauda šo procedūru, viņai tā patika un bija atslēgusies un atdevusies tikai šim mirklim. Cik fantastiska sajūta! Vienmēr šādu baudu nevar sasniegt, jo kad mājās ir bērni, sievai vienmēr, daļa prāta, ir aizņemta ar tiem. Ko tagad dara? Vai viss kārtībā? Vai neblēņojas? Bet šodien, šodien tikai pirts, un tikai viņi abi…

Kad Alberts bija savu darbu padarījis, Ieva nostājās zem dušas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-23-litri/ un atvēsināja sakarsušo miesu. Eh, kas par sajūtām! Kas par atslābināšanos. Abi apsēdās piepirtiņā, Ieva ielēja sev tēju https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-teja-ar-bagatu-dabisko-sastavu/, ko bija iegādājusies tieši pirts reizēm, bet Alberts sev alu. Abi sēdēja un baudīja katru malku, katru mirkli, ko pavadīja kopā. Kad bija atpūtušies, pienāca Ievas kārta pērt Albertu. Viņa bija iepatikusies bambusa pirtsslotiņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, tad nu Ieva ņēma rokā šo instrumentu, un kārtīgi apstrādāja vīru ar to.

Svētdienas pēcpusdiena ritēja vienā baudā. Abi kārtīgi pirtojās, ik pa laikam uzmetot tādu garu, ka cauri nevarēja redzēt, nāca laukā, leca piemājas dīķītī, sēdēja pie galda, sarunājās dzerdami katrs savu dziru. Daudz runāja par dzīvi, par bērniem, paši par sevi. Šādā atmosfērā daudz tika izrunāts, daudz piedots un aizmirsts. Kārtējā svētdiena, kad abi kļuva tuvāki un dārgāki viens otram. Vakars beidzās, kad jau mēness laipni smaidīja pretī, pirts krāsns bija izkūrusies un vakara drēgnums apņēma pirtiņu.

Alberts pārbaudīja, vai krāsns tiešām ir izkūrusies, vai pirtiņa ir sakārtota. Paņēma Ievu klēpī, un ienesa mājās. Ieva piespiedusies vīra plecam, atkal jutās vissievišķīgākā pasaulē. Miesa bija baudījusi pirti, gars možs, bet dvēsele laimīga!

Lūk, kārtējais stāstiņš iz dzīves, ko var panākt mājās, ar pirtiņas starpniecību. Nevajag dārgus ceļojumus, karaliskas dāvanas vai fantastiskus ēdienus. Ir nepieciešamas divas acis, kuras vēlas baudīt pirts divvientulību kopā ar Tevi. Ja Tu spēj šādu pasākumu sarīkot – Tu esi uzvarētājs!

Lai izdevusies šī nedēļa, un saplāno kārtīgas brīvdienas!!!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *