Labai noskaņai

Atpūta no atpūtas

Atverot acis un saprotot, ka atrodas mājās, savā gultā, Albertu pārņēma prieks. Abi ar Ievu, tikai vakar vakarā pārbrauca mājās no Lieldienu svinēšanas, kas ilga trīs dienas. Protams, šis pasākums bija gaidīts un lolots, bija patīkami satikt sen neredzētus radus, ripināt olas, šūpoties šūpolēs, ēst visādus gardumus, bet jūs Albertam piekritīsiet – ciemos būt ir nogurdinoši!

Jā, bija jāceļas uz darbu, un no ciemošanās skaistajiem mirkļiem, bija vēlme vēl kārtīgi atpūsties, vēl pavārtīties, vēl pasēdēt SAVĀS mājās. Te Albertam ienāca prātā karaliska doma! Nē, uz darbu viņš ies, tas nav apspriežams, bet abi sagatavosies, un brīvdienās, nevienu neaicinās, bet sev sarīkos pirts dienu! Visu sakrājušos nogurumu, visu spriedzi un alkas pēc divvientulības, Alberts un Ieva ieliks nākamajās brīvdienās! Kad lēmums nobrieda un tika kopīgi pieņemts, tad arī radās spēks celties un sākt, nedaudz saīsināto, bet darba nedēļu.

Dzerot rīta kafiju, Alberts nenocietās un atvēra internetveikali www.istaspirtslietas.lv, jo vajadzēja jau sākt gatavoties mierīgai bet fantastiskai atpūtai. Pa veikala sadaļām, viņš staigāja kā pa savu garāžu. Tik bieži jau ir iepircies, ka pat piedomāt nevajadzēja. Automātiski atvēra pirtsslotu sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, kur sev pasūtīja ozola https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-pirtsslota/, bet Ievai ārstniecisko augu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/arstniecisko-augu-pirtsslota/ pirtsslotas. Sadaļu “pirts piederumi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/, viņš šoreiz izlaida jo viss tā kā jau bija, un pasākums tiek plānots tīri atpūšanās dēļ, tādēļ uzreiz atvēra “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Salicis Aroma sāls bloku, pāris eļļas un pirts medu grozā, Alberts vēl atvēra sadaļu “Aromātiskie spilventiņi” un sievai nopirka mazu, mīļu dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-sieviete-ka-dieviete/. Viņš pats vienmēr brīnījās, nekad nav spējis nopirkt tikai pirtij nepieciešamo, vienmēr ir vēlējies, kaut ko īpašu, uzdāvināt Ievai. Tad skaistu pirts cepuri https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-cepure-sieviete-ka-dieviete/, tad, vīra acij patīkamus pirts svārkus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/sieviesu-pirts-svarki/. Pa šiem gadiem, nu jau bija tā, kad Ieva taisījās uz pirti, viņai jau bija grūti izvēlēties, ar ko lai iet uz pirti. Atverot pirtiņai paredzēto skapi, Ievai gandrīz sākās sievišķīga histērija, ar nosaukumu “MAN NAV KO VILKT!” :), jo izvēle bija sarežģīta. Vajadzēja saprast – saunas dvieli sievietēm https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/, ņemt bordo vai persika? Bet varbūt rozā? Bet Ieva, savā sirdī, vienmēr lepojās ar vīra dāvanām. Pirtī viņa bija karaliene! Kas tik neienāca Ievai prātā, to Alberts arī centās piepildīt, tādēļ šajā ģimenē, pirts bija kā altārs. Bet pareizi vien ir, savā veselībā un labsajūtā ir vērts guldīties un baudīt to sniegto gandarījumu!

Ja nu Tu arī, esi noguris no karaliskajām brīvdienām, tad esi kā Alberts, un nākamās velti sev ar pirts procedūrām. Bet, ja kas trūkst no inventāra, nekautrējies, ver vaļā www.istaspirtslietas.lv un pasūti visu nepieciešamo!

Lai izdevusies šī nedēļa!

Tavs veikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *