Aprīkojums

Gatavošanās!

Kad Alberts pirmdienas rītā pamodās, viena no neskaitāmajām domām, kuras apmeklēja viņa galvu bija – nedēļas nogalē Ievai ir jubileja, un viņi ilgi nav kopā pasēdējuši. Pirtiņa, kura sākumā tika kurināta, gandrīz katru nedēļu, nu jau pāris mēnešus stāvēja auksta un drūma. Šo lietu vajadzēja mainīt, un Ievas jubileja bija labs pamats šādām pārmaiņām. Galu galā, abiem ļoti patika iet pirtiņā, tā bija vesela svētdiena, ar sagatavošanos, ar pirts kurināšanu, ar pēršanos, ar… ar… ar… Kad gribējās kompāniju, visi tika aicināti uz pirtiņu, apspriestas dažādas tēmas, izrunāti plāni, un koptas draudzības saites.

Pirms aizbraukšanas uz rūpnīcu, kur Alberts strādāja par mehāniķi, viņš ielavījās pirtiņā, lai aplūkotu, kas būtu jānopērk, lai brīvdienas pavadītu šajā atmosfērā. Protams, fundamentālas preces, ko bija sen pasūtījis, tās stāvēja un gaidīja savu, kārtējo zvaigžņu stundu. Koka ķipītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kpits-pirtij-9l-ar-plastiku/, ko Alberts bija iegādājies jau kādu laiku atpakaļ, stāvēja uz redeļainās grīdas pie lāvas. Tiko ieslēdzās gaisma, tā likās, ka ķipītis sāk plati smaidīt un it kā teiktu – BEIDZOT!!! 🙂 – Gandrīz turpat, uz lāvas, bija atstutēts atritināmais sēžamais https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-reste-pirtij-045×1-5m/. Alberts to ieraugot, viegli pasmaidīja. Cik daudz reižu, viņi kop ar Ievu, bija sēdējuši uz lāvas, paklājot to apakšā piektajam punktam?! Lāva karsta, apsēsties nav iespējams, bet viņi izritinājuši šo koka resti, sēdēja kopā un baudīja tikko uzmesto garu. Nemanāmi nopūties Alberts aplūkoja pirtiņu, prātā piefiksēja dažus akcentus, aizvēra durvis un pie sevis nomurmināja – būs kārtīga jubileja! – un aizbrauca uz darbu.

Jau nedēļas sākumā tika pieņemts lēmums, ka nogalē, mājās “ies karsti”. Tika saukti viesi, lai atzīmētu Ievas jubileju, pati jubilāre plānoja ar ko visus paēdināt, kā izklaidēt starplaikos, starp pirts procedūrām. Nedēļa solījās būt interesanta un aizraujoša, bet kulminācija – divu dienu garumā.

Ik pa laikam, Alberts atvēra blociņu un kaut ko pierakstīja “Lāvas mazgāšanas līdzeklis” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-lavu-mazgasanas-lidzeklis-eikalipts/!!! “Pirts medus” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sviesti/! “OBLIGĀTI pirts slotas” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Viņš nevēlējās neko aizmirst, tādēļ pusdienas laikā, telefonā atvēra www.istaspirtslietas.lv izgāja cauri visām sadaļām, un šo to blociņā pierakstīja. Alberts vēlējās vēl nedaudz pagaidīt, vēl ieiet pirtiņā un pārliecināties, vai nav kaut ko aizmirsis. Laiks vēl bija, piegāde ir diezgan ātra, bet bezjēdzīgi riskēt arī nebija vēlēšanās – piekdien pasūtījumam bija jau jābūt mājās! Un tas tā arī būs!!!

Kā viņi nosvinēs jubileju? To mēs uzzināsim tikai nākamās nedēļas sākumā, ja protams, mūs uzaicinās! Bet, es uz to nepaļautos tik ļoti, tādēļ līdzīgu pasākumu pats sarīkotu priekš sevis un draugiem. Tu jau tā pat, vari padomāt par “pirts ballīti”, un nākamnedēļ palielītos, kuram tā būs izdevusies labāka! Bet, mēs kā “neitrāls spēlētājs” :), mēs parūpēsimies, lai Tevis izvēlētā produkcija, līdz nedēļas baigām nonāk līdz mājām. Nu, ko saki? Vai ir kārdinājums uz šādu pasākumu? 🙂

Lai izdevusies šī nedēļa!

Tavs veikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *