Labai noskaņai

Noslēpumainais mežs

Vai atceries stāstus par “noslēpumaino mežu”? Stāstījām par meža zvēru draudzību, pirtiņas celšanu un tās aprīkošanu ar vajadzīgo inventāru no veikala www.istaspirtslietas.lv. Ja vēl neesi iepazinies ar šiem stāstiem, bet vēlies iepazīt, ver vaļā sadaļu https://istaspirtslietas.lv/blogs/, un atrodi šos stāstus. Bet, kamēr Tu meklē, es Tev pastāstīšu, kā viņiem iet tagad. Te, pavisam nesen, biju iegājis šajā mežā, lai uzzinātu, kā tad nu visiem klājas.

Ceļu es atcerējos uzreiz – piecpadsmit soļi ar labo kāju uz kreiso pusi, deviņi ar kreiso kāju uz labo pusi, trīs reizes apkārt ozolam, tad gar liepas kreiso pusi jāpārlec pāri krūmiem un… Opā, Tu esi nonācis noslēpumainajā mežā! Mani uzreiz sagaidīja vilks. Mēs sirsnīgi sasveicinājāmies un devāmies uz to vietu, kur bija uzcelta pirts.

  • Kā jums te iet? Sen neesam tikušies, tika redzu, ka ik pa laikam, pasūtat preces pirtiņai. – es sāku sarunu.
  • Tas gan, pateicoties tam, ka esi mūs atdzīvinājis, savās pasakās, mēs te labi un draudzīgi dzīvojam! Esam iekopuši ne tikai pirtiņas vietu, bet ejam plašumā, un kopjam, būvējam visā mežā! Pie mums jau nāk no tuvākiem un tālākiem ciemiem, lūkot kā un kas jādara, lai tur arī notiktu rosība.

Tā runājoties, mēs nonācām tajā pašā klajumiņā, kur kādreiz notika zvēru sapulces. Klajumiņu atpazinu tikai pēc ozola tajā. Viss pārējais bija sakopts un pārvērties. Zāle smuki nopļauta, par to atbildēja stirnas. Tās visas, katru nedēļu nāca uz klajumiņu, un plūca zāli, kura bija paaugusies pāri noteiktajai normai. Darbs bija ļoti atbildīgs, bet ļoti garšīgs. Lācis, kā vienmēr, strādāja ar smagajiem baļķiem. Ņemot vērā, ka darbi attīstījās uz visām četrām debespusēm, tad viņam bija ko darīt katru dienu. Kad tas nāca man pretī, es sabijos ne pa jokam, liels, muskuļots un ar skarbu purnu. Pienācis tuvāk, ieraugos manu pārbīli, lācis sāka smieties, un kā suņuks vārtījās pa zemi. Norīdams baiļu siekalas, sasveicinājos ar viņu un pat papliķēju pa purnu.

  • Nu, kas Tevi atveda pie mums? – noprasīja vilks
  • Atvedu jaunākās preces testēšanai un izmēģināšanai. Veikalā esam ieveduši jaunumus, tādēļ gribēju personīgi atnākt un izrādīt visu.

Aizejot līdz pirtiņai, kur klajumā bija iekārtota atpūtas vieta ar galdiem un krēsliem, mēs apsēdāmies pie lielākā galda, lapsa ar draudzenēm sanesa tēju un dažādus cepumus, sāku likt galdā dažādas jaunās preces, un ļāvu tās apskatīt un novērtēt.

Tā mēs vēl ilgi sēdējām, pārspriedām katru preci, izrunājām to pielietojamību, un vēl daudz ko citu. Protams, tik viegli gan netiku prom, mums izkurināja pirtiņu, iemērca slotiņas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eames-plastic-side-chair/, kārtīgi nopēra, padzirdīja ar tēju, un daudz ko vēl. Vēlā nakts stundā, biju atkal atpakaļ. Savā mājā, savā gultiņā, ārprātīgi noguris, bet fantastiski laimīgs! Biju saticis savus senos draugus, parādījis jaunumus, ko varu piedāvāt, pasēdējis kolosālā kompānijā – dvēsele dzied, miesa atpūtusies, bet prāts, prāts jau kaļ jaunus plānus!

Ja nu Tev arī sakārojas pasēdēt pirtiņā, izbaudīt draugu klātbūtni, pamēģināt ko jaunu, tad jāver vaļā www.istaspirtslietas.lv, jāpasūta vajadzīgās preces, jāzvana draugiem, un jāorganizē PIRTS BALLE! Nu, saki man, kas kaiš pirmdienai??? 🙂 Kolosāla nedēļas diena, fantastisks nedēļas sākums!

Lai izdevusies šī nedēļa!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *