Ģimene

Skaista diena!

Aiz loga, caur biezajiem aizkariem, guļamistabā, ar visu spēku, lauzās pirmie saules stari. Vēl maigi, tikko dzimuši, bet ar lielu mērķtiecību piepildīt šo istabu un iespīdēt katrā tumšākajā stūrītī. Bija pienācis 8. marta rīts un piektdiena! Visa nedēļa tika veltīta plānošanai, kārtējai sievas lutināšanai.

Alberts uzmanīgi piecēlās no gultas un klusi nokāpa lejā uz virtuvi. Šajā dienā, viņš vēlējās pārsteigt sievu, pagatavot brokastis  un uznest augšā. Uzlicis vārīties kafiju, sataisījis sviestmaizes ar desu un sieru, Alberts atrada pārnēsājamo galdiņu un paņēma vakar jau nopirktos ziedus un dāvaniņu. Dāvaniņa jau tika pasūtīta nedēļas sākumā, lai tā pienāktu laicīgi. Viņš jau pirmdien zināja, ka noteikti nopirks šādu aromātisko spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-sievinai/. Tādēļ, kad tas vakar jau bija klāt, Alberts ļoti nopriecājās – viss rit pēc plāna!

Sakārtojis galdiņu, skaistā vāzē ielicis puķes, blakus šo spilventiņu, salicis brokastis, viņš devās augšā un guļamistabu. Sieva vēl gulēja, un Alberts nolicis galdiņu, noliecies pār sievu, maigi noskūpstīja un čukstēja

  • Celies mīļā, brokastu kafija dziest! –

Kamēr sieva vēl modās, Alberts atvēra biezos aizkarus, un saules smaids apņēma visu telpu, kura rezultātā Ieva vairs nevarēja izlikties guļam, un centās atvērt acis. Ieraugot blakus nolikto galdiņu, viņa sāka smaidīt. – Jā, šodien mani lutinās – nodomāja Ieva un sēdās gultā tā, lai varētu baudīt galdiņa saturu. Pirmā bauda tika no acīm. Puķes bija tik krāšņas, tik fantastiskas! Tās tika atnestas Ievas vismīļākajā vāzē, un pie tās bija vēl zīmīte: “Mīlu Tevi no visas sirds! Tu man esi visdārgākā!”. Un pie šīm puķēm un zīmītes, stāvēja aromātiskais spilventiņš ar uzrakstu “Mīļajai SIEVIŅAI”. – Kas par rītu, kas par fantastisku rītu! – nodomāja Ieva, un sāka baudīt rīta kafiju. Ēst gan viņa negribēja, bet kafija bija ideāla, un vēl gultā, mmmmm…

Protams, pārsteigumi ar to vēl nebeidzās, un Alberts atnesa kādu dāvanu maisu.

Nu lūk, mazs ieskicējums, kā Tu varētu pārsteigt savu daiļo būtni, šajā varenajā dienā! Par visas dienas plānu es Tev nestāstīšu, bet par pirtiņas izmantošanu vari droši aizņemties. Ja nu Tev patīk šī ideja, droši nāc un sapērc visu vajadzīgo laicīgi, lai tā īpašā diena, būtu ļoti īpaša!

Veiksmīgu plānošanu, un gaidām mūsu veikalā

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *