Labai noskaņai

Ģimenes pasākums

No rīta piecēlies, vīrs ļāva sievai vēl pagulēt, un izslīdējis no istabas, iegāja abu puišu “puišu alā” – tāds uzraksts bija piestiprināts pie durvīm. Abi brāļi jau bija piecēlušies un rosījās katrs savos darbos.

  • Puiši, ir jāaprunājas! – Teica vīrs, un apsēdās uz krēsla. – Tuvojās astotais marts, mums ir jāizdomā, kā apsveiksim mammu?! Vai ir idejas?
  • Uzdāvināsim puķes – ieminējās jaunākais – un konfektes – nokomentēja vecākais.
  • Tas viss, protams ir labi, bet vajag kaut ko fundamentālāku! Darām tā, astotajā martā, visus darbus sadalām savā starpā, lai mammai ir tikai jāatpūšas! Un pēcpusdienā, pēcpusdienā taisām “PIRTS BALLĪTI”! Nu, ko sakāt?
  • JĀĀĀĀĀĀ – iespurdzās abas atvases un bija gatavi sākt plānot šo fantastisko dienu.

Visas trīs galvas, kā basketbola minūtes pārtraukumā, sabīdījās kopā, un sākās lielā plānošana. Ar vairākām A4 lapām, zīmuļiem, dzēšgumijām, pildspalvām, utt., utt. Tika stādīti grafiki, pierakstīti laiki, zīmētas shēmas darbiem – process bija aizraujošs un laika ietilpīgs.

Visi trīs, beidzot nonāca līdz lielajai “PIRTS BALLĪTEI”. Beidzot tika ņemts palīgos planšetdators, vēra vaļā sen pazīstamo internetveikalu www.istaspirtslietas.lv un sāka domāt, meklēt un pasūtīt visu nepieciešamo.

Visi kā viens vienojās, ka pirmām kārtām, pie lielākas dāvanas, ir jāpieliek šis aromātiskai spilventiņš https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-maminai/, jo māmiņa, nav māmiņa tikai Mātes dienā! Māmiņa ir katru mīļu brīdi! Tad visi ķērās klāt pirts lietām, un te nu sākās lielā un aktīvā “patiesības izsišanas fāze”! 🙂 Atverot jau pirmo sadaļu “Pirtsslotas” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, visi trīs ņēmās nu pierādīt, ar kādām slotām labāk pērties, kuras ir dabiskākas, vai bambusa slota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/ arī ir vērā ņemama? Vai ozola pirtsslota arī mammai derēs? Katrā gadījumā, argumenti šķīda pa visu planšetdatoru, kuru tēvam, ik pa laikam nācās slaucīt. Tikuši daudz maz skaidrībā ar pirtsslotām, viņi varēja ķerties klāt nākamai sadaļai “Pirts piederumi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/, bet te arī “uzkārās”. Tik daudz ko gribējās iegādāties, ka bērni jau bija aizmirsuši par noteikumu – pirkt tikai nepieciešamāko un vajadzīgāko. Protams, tēvs visu ar smaidu kontrolēja, jo labi zināja, kas ir vajadzīgs, un ko var iegādāties uz priekšdienām. 🙂

Vai izlasītais stāsts, ir līdzīgs Tavai pirts gatavošanās dienai? Es ceru, ka jā, jo pirts apmeklējums, ir ģimenes pasākums, tādēļ sagatavošanās tam ir jābūt aizraujošam un jautram. Ja nekad šādi neesi mēģinājis, tad ir pienācis laiks, šo stāstu realizēt Tavā ģimenē! It sevišķi, ka astotais marts nav aiz kalniem, un Tu to vari realizēt vēl ideālāku par šo stāstu!

Lai izdodas, un gaidām Tevi mūsu veikalā

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *