Bez kategorijas

Sveiki, Draugi!

Apsveicu ar “mazo piektdienu”! Ir nedēļas vidus – atskaites punkts. Man patīk trešdienas, šajās dienās var sākt plānot brīvdienas. Starp citu, vai Tu jau esi tās saplānojis? Jā! SUPER! Kādam no jums noteikti, plānā ir arī pirtiņa pasēdēt, atgūt enerģiju un ļaut miesai saņemt iztērētos spēkus. Ja tā tas ir, tad Tev jāredz mūsu inventāra piedāvājums, un tas ir jāpasūta :).

Interesanti, ko lai Tev piedāvā no mūsu klāsta? Tici man, tas ir diezgan pagrūti, jo visu ko Tu redzi mūsu veikalā, viss vairāk vai mazāk, ir vajadzīgs. Nu ko, pamēģināšu uzminēt :).

Sāksim ar pirts slotiņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Kuru no tām ņemt, tā jau ir gaumes vai profesionalitātes lieta, bet tas, ka slotas ir vajadzīgas katrā pirtiņā, par to šaubu nav. Vienīgai, ko varu piebilst, ja neesi mēģinājis “bambusenes” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, paņem un izmēģini. Nav gan pati ejošākā, prece, bet sortimentā ir un kādam arī noder.

Šonedēļ pasūtīja divus dāvanu komplektus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lielais-pirts-davanu-komplekts-no-dabiskiem-materialiem/. Kāds saņems fantastisku dāvanu un varēs to nosvinēt ar kārtīgu pēršanos! Un jā, mēs esam ļoti elastīgi, ja jūs vēlaties sakomplektēt dāvanu no dažādām precēm, tā nav problēma! Sazinieties ar mums, un pastāstiet savas vēlmes – ar lielāko prieku centīsimmies tās realizēt. Kas zina, var gadīties, ka “piespēlējat” kādu jaunu ideju, un mēs to varētu realizēt dzīvē arī priekš citiem!

Tuvojas datums, kad pat es, aizmārša, neaizmirstu mammucim atgādināt, cik ļoti es viņu mīlu. Tādēļ, es neesmu skops, un šādu spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labaka-mamma/, kā arī šādu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-maminai/, vari piedāvāt Tev, lai arī Tava mamma redzētu un sajustu šo mīlestību katru dienu. Un kad Tevis nav blakus, mamma paņem rokās šo īpašo dāvanu, un tā sāk smaržot… Smaržo pēc Latvijas, pēc Jāņu nakts, pēc laimes!!! Ko saki, fantastiska dāvana, ne?

Tādēļ jau man patīk nedēļas vidus. Ātri var noorientēties un sagādāt sev burvīgas brīvdienas. Tev tikai ir jāienāk mūsu veikalā, un jāizvēlas viss nepieciešamais, bet mēs Tev to nosūtīsim!

Gaidām jūs mūsu internetveikalā

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *