Labai noskaņai

Sveiki visiem!

Pavasaris ir fantastisks laiks! Lielās tīrīšanas, lielās talkošnas ar ceptām desiņām un gaļu, lielās revidēšanas laiks. Un, protams, lielo darbu sakārtošanas laiks. Tā pat arī mums, mēs esam sākuši “kārtot” savu internetveikalu. Pielabot kļūdas, atsākt tulkot uz krievu un angļu valodām tās preces, kuras tika liktas klāt, bet nebija vaļas sakārtot. Sākam pārfotografēt tās bildes, kuras nebija izdevušās. Viss šis darbs pasīs zināmu laiku, bet tāda nu ir tā PAVASARA TĪRĪŠANA! 🙂 Toties jums būs interesantāk, kā nāksiet veikalā, tā redzēsiet kādu uzlabojumu – “forši”!

Protams, šie darbi nekādi neietekmēs mūsu standartus. Mēs jūs apkalposim, pēc labākās sirdsapziņas un centīsimies iepriecināt, kā arī nedēļas akcijas ir spēkā.

Tad nu aplūkojam šīs nedēļas piedāvājumu:

Māmiņdiena vairs nav aiz kalniem, tādēļ ir jādomā par mīļu dāvaniņu. Par tādu, kura izteiks visas Tavas jūtas. Nav obligāti, ka tai ir jābūt dārgai. Nē, tai ir jānāk no sirds, no visdziļākā sirds kambarīša. Šī, ir tikai viena no idejām, ko Tu vari paņemt kā savu. Uzdāvini šādu spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-labaka-mamma/, un tās aromāts, piepildīs mammas dzīvoklīti ar mīlestību. 🙂

Starp citu, Tava sieva arī ir mamma. Sarīko viņai kārtīgu pasēdēšanu pirtiņa. Šoreiz, lai viņa ir BOSS! Lai izvēlās, kādā aromātā viņa vēlas pērties https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-eikalipts/, ar kādu slotiņu Tev viņa jāper https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eames-plastic-side-chair/, un kādas vēlmes ir pēc apģērba https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/. Nu klau, ja Tu šajā reizē atļausi visu izvēlēties sievietei, un liksi justies tai kā karalienei, es paredzu, ka Tev tas tiks ilgi pieminēts… 🙂

Bet, protams, neaizmirsti arī sevi un draugus. Apskaties, kādas preces Tev iet uz beigām, ienāc mūsu veikalā un pasūti tās. Un protams, pavasarī ir arī lielā pirtiņas tīrīšana, “uzfrišināšana” un pielabošana. Pie mums atradīsi daudz noderīgu preču, kuras Tu varēsi iegādāties, un laist pensijā jau nokalpojušas lietas. Jā, piekrītu, gadiem lietotas un mīļas, bet kādreiz pienāk tas laiks, kad rodas vēlme kaut ko fundamentāli nomainīt. Un kādēļ lai tas nenotiktu šajā pavasarī?

Lai šī nedēļa nes daudz labu pārsteigumu, baudām sauli un gatavojamies pirtī iešanai!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *