Bez kategorijas

Labs dienas, mīļie!!!

Mēs esam gatavi sākt jaunu nedēļu, un ceram, ka Tu arī. Pagājušo nedēļu, tā īsti liela darba nebija, jūs laikam bijāt sapirkušies ar rezervi, līdz ar to bija brīvāk laiks. Domāju un ceru, ka šonedēļ liksiet mums nedaudz piepūlēties :).

Kā jau nedēļas vidū minēju, man arī bija jāpasūta (no noliktavas), preces kuras bija beigušās, vai kuras gāja uz beigām. Tad nu, kad tās atnāca, varējām pasēdēt ar kaimiņiem un pavadīt labi laiku.

Nu jā, laika apstākļi nedaudz “aplauza, bet labā kompānijā, var atpūsties jebkuros laika apstākļos.

Pasūtīju vairākas šāda veida cepures https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-dzeltena/, tā lai atliek izvēlēties piemērotāko krāsu atbilstošam garastāvoklim. Pašam ir gan “Pirtnieks” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/, gan “Saimnieks” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/. Ja kādreiz sieve “bubina”, uzvelku galvā “Saimniek’u”, un staigāju pa māju, lai redz, kas rakstīts uz pieres! 😀

Protams, ja pie rokas nav cepure un man ir bijusi “daļēja” taisnība, skrienu taisīt šādu spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-apburosa-sieviete/, un pasniedzu kā “vainu mīkstinošu apstākli”. Vai tas palīdz? Ko es Tev stāstīšu teoriju, pamēģini pats, un redzēsi efektu. 🙂

Ja nemaldos, tad šodien pēdējā diena, kad ir akcija uz šo koka resti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-1m/. “Čoms”, pirms kāda laika palūdza, lai iedodu ar atlaidi. Tā arī teicu: seko līdzi nedēļas akcijām, un ņem ciet, kad redzēsi. Paņēma ar’! Malacis, seko līdzi, mūsu veikala aktualitātēm.

Ja Tu arī vēlies atlaides, tad reizi nedēļā obligāti jāienāk mūsu veikalā, un jāatver šī sadaļa https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, un jāiepazīstas ar piedāvājumu. Starp citu, šodien, līdz 24.00 Tu vari iegādāties četrdesmit preces ar atlaidi! Ikdienā, tās ir tikai divdesmit. Tātad, uz pusi vairāk, protams, ja pasteigsies!

Neuzdrošinos vairāk Tevi aizkavēt.

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *