Bez kategorijas

Sveiki!

Cik kolosāls ārā laiks, beidzot pavasara vēsmas. Esmu nofiksējis, ka pavasarī visas dienas, kā brīvdienas. Neko negribas darīt, nekur skriet, ne rakt, ne aizrakt! 🙂 Gribas sasaukt draugus, iekurt pirtiņu, uzlikt mangāli, un visu dienu pavadīt interesantās un produktīvās sarunās. Jā, tā arī darīšu!!!

“Bāc”, aplauziens!

Es nevaru nevienu uzaicināt! Neesmu sagatavojies! Čomam, Jurim solīju, ka nākamreiz būs bambusene https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, ko iemēģināt. Šis grib zināt, vai sievas slotas kāts pa muguru, ir tas pats, k ar bambusnieci. Jauna birste arī bija jāpasūta https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-birste-2/, ar šo labi var tikt līdz pēdām un kārtīgi tās noberzt. Vispār, vajag vairākas pasūtīt, mājā, vannas istabā arī labi noderēs. It sevišķi tagad, pavasaris, vasara, kājas vienā beršanā, par bērniem es vispār klusēju. Šādu birsti kaklā, kā talismanu. 🙂

Nu jā, un kur nu vēl laba pasēdēšana, bez čoma Mārtiņa. Viņu ir izdevīgi saukt, parasti piebrauc, ar pilnu bagāžnieku miestiņa, un visu laiku saka: “Nu, taisi vaļā savu koka kausu komplektu no ozola!” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/. Baidos, ja vēlreiz teikšu, ka tas ir paredzēts klientiem, viņš vedīs tikai ūdeni. Tādēļ būs vien jātaisa vaļā, un jālieto šovasar.

Johaidī, pavisam aizmirsu arī par kaimiņ’Ilzi. Foršs skuķēns, bet kad nāk ciemos uz pirti, tad ar savām “zajavām”: “šodien gribu Rozmarīnas pirti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-rozmarins/, un Gvido lai mani ieziež ar pirts medu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/”. Un tad sākās, ir jāzvana Gvidim un jāsaka, ka ir haltūra, bet šis ar lielāko prieku, jo pašam pēc pirts patīk izmantot krievu dušu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-10-litri-ar-plastiku/.

Kā redzi, pasākums ir sarežģīta loģistikas ķēde. Ja to sāc iet, un kāda posmā saproti, kā šodien, ka kaut ko neesi iegādājies, viss nobrūk kā kāršu namiņš. Bet nu labi, es tūlīt visu pasūtīšu un tad varēsim sākt svinēt.

Ak jā, tikko atcerējos, dažiem laikam arī darbs traucē? Oi, man arī jāstrādā!!! Nu labi, tad uz brīvdienām, tieši pasūtījums arī jau būs atnācis!

Ja nu Tev arī ko vajag, ienāc veikalā un sūtam kopā!

Gaidām brīvdienas un kārtīgi atpūšamies!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *