Labai noskaņai

Sveiki!

Nu ko, esam kārtīgi atpūtušies, un varam sākt jaunu, skaistu un veiksmīgu nedēļu! Mums, priekšā, ir ļoti daudz ko darīt, lai Tevi informētu par produktīvu brīvā laika pavadīšanu. Tā nu sanāk, ka jaunās nedēļas sākumā, mēs Tevi aicinām padomāt, kā pavadīsi brīvdienas. Bet, kā Tu jau to esi piedzīvojis vairākkārt, tad ir skaidra likumsakarība – ja esi labi atpūties, tad darbi sokas no rokas. Un mēs nu noteikti vēlamies, lai Tu būtu izcils savā jomā, tādēļ jau esam sākuši strādāt, pie interesanta piedāvājuma tieši Tev.

Ja Tu ienāksi mūsu veikala sadaļā “Akcijas preces” https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, varēsi pārliecināties, vai mēs esam uzminējuši ar atlaidēm tām precēm, kuras Tev ir vajadzīgas labai pirts baudīšanai, un ne tikai.

Ja nu Tev ir jāiet uz dzimšanas dienas ballīti, tad ieteiktu, aplūkot šādu mazu, bet mīļu, dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-lustigu-dzimeniti/. Šāda dāvaniņa ir unikāla ar to, ka pildījumā ir “vasaras smarža”. Tagad, kad rudens ir klāt un tūlīt aiz loga klauvēs sniegpārsliņas, paņemot šādu spilventiņu, pieliekot sev tuvāk sejai, Tu atkal nonāksi maigas vasaras vakarā pie ezera, ieelposi šo “varenkaralisko” Latvijas smaržu, un šīs patīkamās atmiņas, Tev dos spēku, izbaudīt katru dzīves mirkli! Lieliskāku dāvanu pat iedomāties grūti!!!

Ja nu atgriežamies pie ikdienas un sagatavošanās jaunam pirts apmeklējumam, tad ir jāsāk no pašiem pamatiem. Vai pirts slotiņas nav jāpapildina https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/? Kā jau esmu minējis, mums ir jauns un smaržīgs pievedums dažādām slotiņām. Nu jā, no bambusa slotiņas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/maza-bambusa-pirtsslota/, smaržu tā grūtāk ir dabūt 🙂 , bet bērza slotiņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eames-plastic-side-chair/ smaržo karaliski!

Ja vēlies būt “noskaņu radītāja karalis”, tad šī sadaļa ir domāta tieši Tev https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Šeit Tu vari izpausties. Vari sev sagādāt dažādus aroma sāls blokus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/, un likt pirtiņai smaržot tā, kā pats vēlies un kāds ir Tavs noskaņojums. Bet, varbūt, pie Tevis atnāk draugi un “pasūta mūziku”. Un ja vēl slotiņu iemērc kādā ēteriskas eļļas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins-2/ ūdenī… mmmmm… izskatās, ka gribu ātrāk brīvdienas… 🙂

Vairāk nemocīšu, vismaz sevi, jo darba nedēļa tikai ir sākusies. Bet, domāju, ka kursu esmu pareizi uzņēmis, un “brīvdienu skeletu” jau skapī varu kārt. Pa nedēļu jāapaudzē ar muskuļiem un kārtīgu miesu, un laba atpūta ir garantēta!

Ceru, ka esmu Tevi nedaudz iedvesmojis veidot savus plānus, un tagad tikai ir jāsaprot, kurš plāns ir grandiozāks un varenāks? Noskaidrosim to visas nedēļas garumā! 🙂

Lai izdevusies šī nedēļa!

Tavs veikals www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *