Halāti, kleitas, krekli

Sveiki, piektdienā!

Nu ko, esam zemajā startā uz brīvdienu baudīšanu! Laika apstākļi lutina, var arī kaut ko pacept un pagrillēt. Runā, ka rītdiena būs ļoti lietaina. Tad nu jāizmanto šis vakars tā kārtīgi! Es gan ieteiktu, pie grila iekurināt arī pirtiņu. Nu ko lai saka – profesionāls skatījums :). Kādēļ tikai sēdēt “klusajā dabā”, kad var tik fantastiski un ar pievienoto vērtību izmantot pirts pakalpojumus!

Es darīšu tā, ka ar draugiem uzcepšu gaļu, izvilkšu savu alus mučelīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/10-l-ozolkoka-muca-uz-paliktna/, mēs to piepildīsim ar gardu miestiņu, tā lai vakars ir arī vizuāli baudāms. Un protams, šāds dzēriens ir jābauda no īstiem latviešu  ozola kausiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/. Nu tā, ar galdu, tā kā būtu tikuši galā – jāpadomā par pirtiņu.

Neiespringsim uz pirti, kā ārstniecisku pasākumu, bet koncentrēsimies uz vieglu izklaidi. Jāapskatās cepuru arsenāls https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/. Katram pa cepurei, lai galva nesalst :), bet man to “saimniecisko” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/. Jā, un obligāti pirts slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Atpūta kā atpūta, bet papērties drusku var.

Ņemot vērā, ka laukā ir silts, bet tā vai tā, ir vēlme kaut ko uzvilkt pēc pirtiņas, tad nu šajā sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/halati-svarki-dvieli/, visi atradīs piemērotus svārkus vai dvieļus. Man jau ir pasūtīts, ka obligāti sievietēm vajagot šādus saunas dvieļus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-roza/, un obligāti dažādas krāsas. Interesanti, kāpēc? 🙂 Ar vīriem ir daudz vienkāršāk, sakar šādus halātus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/ un miers! Galvenais, lai visiem pietiktu!

Nu ko, “tusiņam” esmu gatavs, tad tik kārtīgi atpūsties!

Jums arī novēlu, fantastiskas šīs brīvdienas! Izbaudām, atpūšamies un uzkrājam jaunus spēkus nākamajai nedēļai!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *