Aprīkojums

Sveiks, Draugs!

Septembra beigas, bet laika apstākļi tā lutina, ka par rudeni pat domāt negribas. Ir vēlme izbaudīt katru vakaru, katru stundu un katru mirkli, šī skaistā laika. Ko darām? Varbūt “uzbliežam” vēl vienu, kārtīgu “tusiņu” ar pasēdēšanu svaigā gaisā un protams, ar pirts iekurināšanu?!

Man patīk, kad ir iespēja izmantot pirtiņu. Manā skatījumā, tā ir universāla iespēja atslābināties, “patusēt” vai pabūt vienam, vai kopā ar ģimeni. Nu kur Tu vēl vari atrast šādu alternatīvu? Cope? Brauc uz copi un domā: būs kāds priekšā, nebūs? Tava vieta būs aizņemta, nebūs? Pa parku staigāt. Kāds man garastāvoklis? Gribu redzēt cilvēkus, negribu? Gribu satikt kādu “runātīgu”, vai gribu pastaigāt, padomāt? Bet pirtiņa, uzbur pats savu atmosfēru un bauda garantēta!

Tikai, kā vienmēr, neliela “aizķeršanās” – Tev ir jāsagatavo viss inventārs, savas noskaņas baudīšanai. Un te nu gan, mūsu profesionālā palīdzība Tev noderēs! 🙂 Tev tikai ir jāienāk mūsu veikalā www.istaspirtslietas.lv un jāiepērk viss nepieciešamais, bet mēs Tev to piegādāsim pāris dienu laikā!

Domājot par noskaņojuma radīšanu, Tu jau zini sadaļu, kura ir jāapmeklē https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Te Tu vari izpausties! Sākot no aroma sāls blokiem, kuri liks smaržot visai pirtiņai, līdz aromātiskām ēteriskām eļļām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-baltegle-2/, kuras palīdzēs atslābināties ķermenim sajūtot patīkamas smaržas.

Skatoties pēc populārākajām sadaļām un pirktajām precēm, jāsaka, vēl joprojām notiek intensīva gatavošanās ziemas sezona sākumam. Jo sadaļu “Aprīkojums” https://istaspirtslietas.lv/product-category/aprikojums/, jūs apmeklējat katru dienu, kā arī iepērkat labas preces no šīs nodaļas. Un pareizi vien darāt 🙂 , jo piemēram, šādu pirts ķipīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/5-l-pirts-kipitis-un-kausins/, savā īpašumā vēlas dauzi, arī es! Protams, ir preces, kuras vēlamies atjaunot vai iegādāties ko jaunu, un noteikti ir vēlme, dabūt savā īpašumā, kaut ko “fundamentālu”, piemēram šo ozolkoka kausu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/1l-ozolkoka-kauss/. Tieši tādēļ jau ir domāts mūsu veikals, lai Tu varētu to atvērt savā datorā vai telefonā, mierīgi izstaigāt un sapirkt visu vajadzīgo. Un pats svarīgākais, te Tev pārdevējs pakaļ nestaigā un neprasa: Kā varu palīdzēt? 🙂 Apskati mierīgi, bez steigas, katru preci, un Tu noteikti izdarīsi pareizo pirkumu, par kuru būsi sajūsmā to lietojot.

Lai Tev veiksmīga atlikusī nedēļa un gaidām Tavu apmeklējumu!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *