Labai noskaņai

Sveiki!

Jā, nu gan ir jāatzīst, vasara ir aizkavējusies. Mēs jau intensīvi gatavojamies Jāņiem, šujam svētku spilventiņus https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/svetku/jani/, bet par peldēšanos, pat neesam iedomājušies. Nu, kā jau parasti, cerība ir uz nākotni, ka gan jau būs silti un labi.

No otras puses – mums ir pirtiņas! Iekuram brīvdienas un ļaujam miesai atpūsties un garam veldzēties. Kad miesā esam sakrājuši nedēļas vēsumu, laiks ir atjaunot līdzsvaru. Vai nu ārstniecības kūre, vai vienkārši izsildīšanu, vai kārtīga pasēdēšana radu un draugu pulkā – viss ir labi un vajadzīgi!

Protams, uz pirti neiet kā uz baznīcu (interesants teiciens, jo uz baznīcu arī ņem Bībeli līdzi). Tas nozīmē – Tev vienmēr ir jābūt sagatavotam. Lai kārtīgi sagatavotos, ir jāapmeklē mūsu internetveikals, un ir jāizstaigā visas sadaļas, jāpasūta viss vajdzīgais. Ja turpinam runāt aligorijās, tā pat kā bībele uz baznīcu, tā par pirts slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/ uz pirti, un tās pie mums ir no kā izvēlēties.

Protams, ja Tevi ir uzaicinājis draugs, visdrīzāk, viņš ir par visu parūpējies, jau iepircies mūsu veiklā. Bet, Tu tak nedomā, ka vari iet ar tukšām rokām? Ja nu ej uz pirti pie drauga, sagādā tematisku dāvanu – un atkal pie mums! 🙂

Aplūko kaut ko no sadaļas “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Te nu gan, Tu vari nedaudz “krāpties” 🙂 . Paņem tās preces, ko pats vēlies izbaudīt, atnes to kā dāvanu, bet saki, ka vēlies arī izmēģināt. Es domāju, esmu pat pārliecināts, ka visi būsiet ieguvēji!

Daudz vairs neaizkavēšu, jo, lai gan ir pavēss, tomēr vasara, un gribas pa lauku ar ģimeni, radiem un draugiem! Kad atnāksi mājās, noteikti ienāc mūsu veikaliņā, un pārliecinies, ka pirts baudīšanai Tev viss ir sagādāts. Bet ja ieraugi preci, kuras Tev nav, vai vēlies to pamēģināt – pasūti to, un mēs Tev to nogādāsim!

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *