Labai noskaņai

Čau visiem!

Pēdējais laiks ir diezgan saspringts Latvijai. Apsveicam ar BRONZU hokejā un ar jaunu Latvijas prezidentu! Negribētos minēt uz priekšu, bet ceru, ka prezidents ietekmēsies no hokeja, un visus četrus gadus, TIEŠĀM Latviju vedīs pretī uzvarām un labklājībai!

Protams, hokeja BRONZA ir tāda pati kā ZELTS! Es pats, guvu unikālu pārliecību – mēs varam vinnēt jebkuru komandu! BEIDZOT, ar šādu pārliecību skatīšos nākamā gada čempionātu! URĀĀĀĀ, LATVIJA, LATVIJA, LATVIJA!!!

Es domāju un ceru, daudzi man piekritīs, ka pēc šādām spraigām nedēļām ir nedaudz jānomierinās, jāatgūst pašsavaldīšanās un jāļauj miesai atpūsties. No savas puses, es ieteiktu izkurināt pirtiņu, un tajā pasēdēt, papērties, un atgūt mieru, savaldīšanos un spēkus turpmākajiem izaicinājumiem!

Zinu, ne Tev, ne arī man, nebija laika ienākt veikalā un izvēlēties sev nepieciešamo inventāru, bet tagad gan, mums ir jāsagatavojas labai laika pavadīšanai pirtī!

Pirmām kārtām, ienāc pirtsslotu sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Kāda var būt pirts bez slotas? Nu nekāda! Šeit Tu vari izvēlēties sev piemērotāko, vēlamāko un efektīvāko. No sevis tikai piebildīšu, ka “bambusene” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, tā ir manta 🙂

Un “obligātā kategorija”, pēc šīm spraigajām nedēļām ir – “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Šajā sadaļā Tu atradīsi daudz relaksējošu, nomierinošu un uzmundrinošu preču gan miesai, gan garam. Tas ir tieši tas, kas šajā brīdī ir vajadzīgs!

Bet, neaizmirsti! Tūlīt, jau Jāņi ir klāt, uz tiem arī ir jāsagatavojas. Tavs uzdevums ir, mierīgi apsēsties, apdomāt svētku programmu, un savas darbības. Ja Tev svētki būs ar pirts atmosfēru, tad noteikti izstaigā visas sadaļas un pārliecinies, ka esi iegādājies visu šiem skaistajiem svētkiem! Mēs ar lielu prieku Tev to visu piegādasim, un visi svinēsim ar gandarījuma sajūtu sirdī!

Lai fantastiska šī atlikusī nedēļā!

LATVIJA, LATVIJA, LATVIJA!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *