Jāņi

Sveiki, Draugi!

Kā jau vasarā, mēs visi, mēdzam nozust. 🙂 Tā notika arī ar mums. Baudām dabu, fotografējam, strādājam āra darbus un pie datora piesēžamies tikai vakaros. Latvijā, vasarā, ir karaliska dzīve!!! 🙂 Bet, vai tādēļ mēs aizmirsīsim par pirtī iešanu? Šaubos!

Piedāvāju mazu ekskursiju, pa mūsu veikalu, var arī šortos – puiku biksēs 🙂

Tūlīt, tūlīt pienāks karalisko svētki JĀŅI. Mēs jau sākam gatavoties – šūt un pildīt svētku spilventiņus https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/svetku/jani/, un sūtīt uz veikaliem. Ja nu Tu vēlies savu kolektīvu sveikt ar šādām dāvaniņām, zvani mums un visu sarunāsim. Bet var arī individuāli pasūtīt kādu spilventiņu vai iegādāties to kādā no Rimi Klēts veikaliņiem.

Ienāc sadaļā “Pirts piederumi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/. Uz svētkiem un arī citām skaistām reizēm, mums ir izcili kausi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/, no kuriem nogaršot miestiņu, vai kādu gardu sulu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kauss/.

Ja nu domā “uzfrišināt” vai pabeigt pirtiņu līdz svētkiem, tad sadaļa “Aprīkojums” https://istaspirtslietas.lv/product-category/aprikojums/, ir tas, kas Tev iz vajadzīgs. Šajā sadaļa ir dažādi kausi ūdens liešanai https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kauss-pirtij-12l-iss-rokturis/, dažādi ķipīši https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kipitis-17l-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/, bļodas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-bloda-17l-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/, un vēl, un vēl, un vēl… Viss, kas vien vajadzīgs Tavas pirts funkcionēšanai.

Ir arī vēl citas sadaļas, bet tās izstaigā patstāvīgi. Es jau pieminu tikai tās preces, kuras man pašam vajag un patīk, bet Tev noteikti ir vajadzīgs vēl kaut kas. Nāc, aplūko katru preci un iegādājies sev vajadzīgo, bet mēs parūpēsimies, lai Tu to saņemtu pēc iespējas ātrāk!

Lai izdevusies šī nedēļa, un brīvdienās “vieglu garu”!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *