Pirtsslotas

Sveiks, Draugs!

Liels prieks Tevi uzrunāt nedēļas vidū. Šī ir “mazā piektdiena”, kurā vari sākt gatavoties kārtīgai nedēļas nogalei, ko arī iesaku darīt. Protams, mana ideālā atpūta ir pirts baudīšana. Un nav svarīgi, vai viens, ar ģimeni, draugiem, vai kaimiņu pasēdēšana. Vienīgais, kas Tev ir jāsaprot – pirts būs “ārstnieciska”, vai vienkārši laba laika pavadīšana. Mēs atbalstam gan vienu, gan otru. Katrā gadījumā, tā vai tā, Tev ir jāsagatavojas un jāiepērkas pie mums. 🙂 Tad nu apskatīsim, ko Tev varam piedāvāt:

Kas par pirti bez pirts slotiņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, ne nopērt kādu, ne pašam saņemt. Šī prece ir obligātā pirts sastāvdaļa, lūgums sekot līdzi, lai Jums vienmēr tās būtu.

Par sadaļu “Pirts drēbes” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/, es vienmēr smaidu. 🙂 Bet nu, protams, cepurēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/ vienmēr ir jābūt, un pat vairākām. Ja nu es ierodos ciemos, bez attiecīgā inventāra, ka Tu vari mierīgi teikt: “neķer kreņķi, man viss ir jau sagatavots”. Nu nav jau arī tā, ka ieradīšos galīgi “pliks”. No šīs sadaļas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/halati-svarki-dvieli/, es noteikti kaut ko paņemšu līdz. Ja nu būsi tik laipns, un ielūgsi mani ar sieviņu, viņai paķersim līdzi šādu saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/.

Starp citu, šāds sēžamai https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/ mums vienmēr ir līdzi. Divatā ir ērti sēdēt uz lāvas, dupsi nededzina, kā arī peroties ērti gulēt uz tās. Ja vēl paklāj ko apakšā – eleganti!

Tev labāk pašam ienākt pie mums un sameklēt sev vajadzīgās preces. Bet mēs, kā jau vienmēr, ātri noreaģēsim un Tev to nosūtīsim, lai brīvdienās jau varētu lietot!

Lai veiksmīga atlikusi nedēļa, un tiekamies

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *