Bez kategorijas

Sveiki!

Esam nedaudz brīvāki, un varam drusku aprunāties arī ar jums. Ceru, ka jums šī nedēļa ir izdevusies un varat sākt plānot nedēļas nogali. Pats sevi pieķeru pie domas, ka vienmēr runāju par nedēļas nogalēm, kaut gan, daudzi pirtī iet arī nedēļas vidū. Pirtī var iet, kad vien VĒLAMIES! Tādēļ, šodien, ātri izskriesim cauri dažiem mūsu piedāvājumiem, un kāds no tiem noteikti Tevi uzrunās!

Šajā nedēļā, mēs paši, atļāvāmies lietot šādu auduma kasti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/auduma-kaste-mantu-glabasanai-elegance-4/. Mums mājās ir mīļš suns, vārdā Ringo, un tā mantiņas vienmēr ir izmētātas pa visu māju. Tad nu tika pieņemts lēmums, “mēģināt” mācīt salikt visu kastītē. Nu lūk, ideāls pielietojums 🙂 .

Šonedēļ, top preces ir dažādas pirtsslotas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/arstniecisko-augu-pirtsslota/. Protams, liels pārsteigums tas nav, jo šī prece “nolietojas”. Tādēļ vienmēr cenšamies, lai dažādas slotiņas būtu “pa rokai” pieejamas. Pie izdevības, atgādināšu par “bambusniecēm” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Šīm slotiņām arī ir jābūt Tavā arsenālā!

Sen neesam atgādinājuši par šo blašķīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-blaske-1l/. Vairāk runājam par dažāda izmēra muciņām, bet ir iespēja iegādāties šādu ozolkoka izstrādājumu, un kad ir luste, uzlikt uz galda, pirms tam piepildot ar labu mantu – un pasēdēt! Tā teikt, ar gaumi un “kaifīgi” pavadīt laiku!

Šīs trīs ieteiktās preces, Tev jāņem uzreiz, un tad jāsāk skatīties, kas vēl ir vajadzīgs?! Saliec to grozā, un tālāk jau pats zini, kā viss notiek! 🙂

Gaidām Tevi ciemos mūsu internetveikalā.

Lai Tev kolosāla atlikusī nedēļa!

Tavs www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *