Labai noskaņai

Čau!

Ja tā atklāti, februāris ir ļoti izlutināts mēnesis. Kā grib tā uzvedās, laikam pēc garastāvokļa. Kādreiz, mēs visi zinājām – februāris, puteņu mēnesis. Bet, tagad? No rīta pavsaris, pēcpusdienā kārtīga ziema. Nu galīgi nepastāvīgs! 🙂

Uz šī fona, mēs esam ļoti uzticami saviem klientiem! Savu pastāvīgumu, mēs jau cenšamies ieviest kā tradīciju :). Jā, jā, mūsu akciju sadaļa https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, tiek mainīta katru nedēļu. Katru nedēļu tiek domāts par divdesmit dažādām precēm, kurām uz visu nedēļu tiek piešķirtas atlaides. Preces ir jaunas, skaistas, nebojātas, vienkāršu šonedēļ ar akciju. Vai vēlies dažas aplūkot? Tad uz priekšu!

Alumīnija kauss https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aluminija-kauss-04l/. Esmu sācis pētīt, kā citi bauda pirts procedūras, ko iesaka, kā pareizi utt., utt. Redzēju, ka šādus kausus diezgan bieži izmanto, lai pasmeltu ūdeni no spaiņa (piemēram šāda https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-10l-ar-plastiku-ornaments/) un uzmanīgi uzlietu uz akmeņiem. Vairāk gan redzu šāda veida kausu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kauss-pirtij-0-2l/, bet tā jau ir gaumes lieta. Man, piemēram, interesants liekas šāds locīts kauss https://istaspirtslietas.lv/Produkts/locits-kauss-pirtij-0-16l/, kā radīts ūdens liešanai uz akmeņiem. Kā redzi, pat šajā elementārākajā nodarbē, varam piedāvāt dažādus risinājumus.

Vienai, no manām mīļākajām cepurēm, šonedēļ atkal uzliku atlaidi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/. Nu jā, man ļoti gribas, lai šī “supercepure” nestāvētu tikai plauktā, bet lai tā sargātu Tavu galvu  no pārkaršanas un priecētu arī vizuāli, kā stilīgu pirtnieku. Un te arī ir jāsaka, cepures ir gaumes lieta. Ja Tev šī neiekrīt sirdī, nav problēmu, atver šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/ un šajā klāstā, tu noteikti atradīsi sev vispiemērotāko!

Klau, un neaizmirsti iegriezties “foršajā noskaņu sadaļā :)” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Pēc ilgiem laikiem, esam šim kadiķa panno https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kadika-panno-uz-koka-pamatnes/ uzlikuši atlaidi. Kaut kā bija nepelnīti “nomētājies”. Bet Tavai pirtiņai tas labi iederēsies – aromāts brīnišķīgs!

Šodien, kaut kā viegli rakstās, laikam pasmelties zināšanas, vienmēr uzlabo omu un iemāca ko jaunu. Es turpināšu “mācīties”, bet Tu, Tu nāc mūsu internetveikalā, un sāc gatavoties nospraustajai pirts dienai. Sapērc visu nepieciešamo, un baudi fantastisku atpūtu!

Lai izdevusies šī nedēļa!

Jūsu www.istspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *