Mīļvārdiņi

Sveiki!

Prieks, ka varu jūs visus uzrunāt jaunas nedēļas sākumā. BEIDZOT, aiz loga spīd saulīte, un domās arī iespīd kaut kas no gaismas. Cerēsim, ka šāda būs visa šī nedēļa un varēsim to pienācīgi baudīt.

Kā jau parasti, mūsu gaišā akcijas nedēļa arī ir klāt! Esam salikuši vairākas noderīgas preces ar atlaidēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, tādēļ aicinām ienākt un iepazīties.

Protams, rīt ir “lielā mīlestības” diena! Tādēļ šāds spilventiņš noteikti noderēs https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-ar-milestibu/, lai mīļi atgādinātu par sevi, par savām jūtām un iepriecinātu otru. Ja arī uz rītdienu nepaspēj – nav liela bēda, nedēļas nogalē mīlestība nepazudīs. Šādu mazu dāvaniņu, var dāvināt visu cauru gadu!

Bet nu, tagad gan, tuvāk pirts tēmai. Kā jau mēs zinām, tad pirtiņā ir vajadzīga karaliska cepure. Šonedēļ, esam piešķīruši atlaidi šai precei https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/. Kā jau aprakstā ir minēts: “Stilam ir nozīme”! Tad nu, šī cepure var būt Tava, un Tavs stils būs pats labākais. Ir patīkami, pat pirtiņā, sēdēt ar fantastiski stilīgu cepuri – tā palīdz karsēties! 🙂

Ik pa laikam, man gandarījumu sagādā, jums piedāvāt šādu bambusa slotiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Nu jau tā ir iekarojusi mūsu pirtis, bet kādreiz bija kaut kas eksotisks. Un tagad jau arī, ja uznāk luste izbaudīt kaut ko savādāku, tad šāda slotiņa tiek izvilkta no plaukta un likta lietā. Ja nu Tu vēl neesi to mēģinājis, es tomēr ieteiktu iegādāties un ik pa laikam arī palietot. Būs jauna pieredze un savādākas izjūtas.

Un protams, kaut kas no “Labas noskaņas” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-karkadi-alveju-upenem/. Ļoti labs un noderīgs produkts. Iesūcas ādā un ilgi ir svaiguma sajūta. Miesa gavilē un gars labsajūtā smaida 🙂 . Un jā, neaizmirstam, šo produktu var lietot arī pēc vannas vai dušas.

Nu ko, Tev atliek ienāk veikalā un aplūkot pārējo mūsu piedāvājumu. Un preces, kuras ir iepatikušās, kuras ir vajadzīgas – pasūtīt! Mēs ātri apstrādāsim Tavu pasūtījumu, un nosūtīsim uz Tevis norādīto vietu. Nākamajā pirtī iešanas reizē, varēsi jau lietot un baudīt!

Lai Tev saulaina šī nedēļa, lai daudz atdzīšanās mīlestībā un piepildītas dienas!!!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *