Bez kategorijas

Čau!

Tu re kā, nemanot ir pienākusi mazā piektdieniņa. Nu prieks par šādu atklājumu. Ja nu ir trešdiena klāt, tad varu arī nedaudz padalīties ar mūsu paveiktajiem darbiem šajā nedēļā. Nav jau arī tā, ka kalnus esam sagāzuši, bet ir pāris labi jaunumi.

Esam salikuši pāris “foršas” preces, kuras jau varat iegādāties. Starp citu, viena šodien jau aizgāja. Apsveicu īpašnieku!

Es runāju par “Saunas dvieļiem” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-viriem-bruns/. Man liekas, ka mēs pirmo reizi kaut ko piedāvājam no frotē izstrādājumiem? Man šie dvieļi pašam ļoti patīk. Tie ir biezi un mīksti. Kad apliec tos apkārt, ir ļoti maiga un patīkama sajūta. Kā arī, tie ir uz “līmlentes” (laikam tā ir pareizi?), un tas ir vēl “krutāk”, apliec apkārt, nofiksē un sēdi pie galda. Starp citu, dāmām arī ir skaistas krāsas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/, bet tik pat mīksti un patīkami. Es ļoti priecājos, ka mēs BEIDZOT varam piedāvāt arī šādu izstrādājumu. Nāc, apskaties un iepriecini sevi un savu mīļoto!

Vēl viena fantastiska prece, ko mēs jums piedāvājam, ir “medus tvertne” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/medus-tvertne/. Un te atkal ir jāsaka “BEIDZOT”. Beidzot jums un arī man, ir iespēja, medu glabāt nevis burkā bet stilizētā tvertnē. Lai vai kā, bet mums visiem gribās baudīt nedaudz estētiskumu. Un palūkojot cenu, tā ir ļoti pieejama. Ņemot vērā, ka tvertne ir no koka, tas nozīmē, ka tā ir “ilgdzīvotāja”. Vienkārši SUPER produkti!

Un tas nav viss, ir vēl pāris švammes un birste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kermena-svamme-ramie/. It kā sīkumiņi, bet noderīgi sīkumiņi. Neviena mazgāšanās reize bez šīm precēm neiztiek!

Kā jau redzi, ir vērts ienākt mūsu veikalā un aplūkot jaunumus. Protams, neaizmirstam arī par standarta piedāvājumiem. Katrai precei ir savs laiks, vieta un nozīme. Tādēļ iegriezies veikalā, pasūti visu, kas Tev vajadzīgs, un brīvdienas būs izdevušās!

Lai “superīga” šī nedēļa!!!

Mēs Tevi gaidām!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *