Mīļvārdiņi

Sveiki!

Prieks Jūs uzrunāt svētdienas pēcpusdienā! Šī nedēļa jau ir gala, un mēs varam pievērsties nākamajai. Nedaudz paanalizēt darāmos darbus, nedaudz “uzmest” stratēģiju darbu izpildei. Nu tā, tukšojot pēdējo alus kausu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kruze-1l/, sākt jau saprast, kas rītā ir obligāti jāizdara, un kādi projekti jāuzsāk.

Mums gan ir tā privilēģija, vienu no projektiem, jau uzsākt šodien. Un kā jau jūs zināt, tad nedēļas akcijas https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, mēs saliekam jau svētdienas pēcpusdienā. Arī, nesteidzoties, sēžot ar miestiņu, kopā domājam – kā jūs palutināt un iepriecināt! Tad nu aplūkojam, kas mums ir priekš jums:

Protams, tuvojās Valentīn diena, visu mīlošā diena. Tādēļ, mums uz mīļiem, aromātiskiem spilventiņiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-burviga-sieviete/, ir mīļas, aromātiskas atlaides! 🙂 Ar šādu dāvanu, Tu “garām neaizšausi”. Parasti gan saku, ka īpašām dienām nevajadzētu būt, lai izrādītu savu pieķeršanos un mīlestību, bet ja jau te pat, pie durvīm, ir šāda diena, kādēļ to neizmantot?

Ja nu Tev padomā, romantiska pasēdēšana pirtiņā, tad ir jāsaprot, vai Tev ir viss nepieciešamais inventārs. Un ir jāsāk ar slotiņām pēršanai https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-eikalipta-pirtsslota/. Lieliem cilvēkiem, lielas slotas J. Protams, tā maigi un ar mīlestību, daiļo dzimumu arī ir vērts nopērt. Kas zina, ja labi nopērsi, varbūt sāks labi uzvesties?!! 🙂

Lai tas prieks būtu daudz patīkamāks, paņem kādu no eļļiņām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-baltegle-2/ un izbaudi savu radīto noskaņojumu. Un jā, lai palutinātu kārtīgi savu miesu un dotu tai labsajūtu, es ieteiktu uzmest aci, arī kādam no pirts mediem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-lavandu-strutenem-eikaliptu/. To var pat mājās, pēc vannas vai dušas lietot. Miesa stundām ilgi vēl priekā gavilēs!!!

Katrā gadījumā, es laipni aicinu Tevi ienākt mūsu internetveikalā, un izvēlēties sev vajadzīgo preci, bet mēs Tev to nogādāsim, Tev izdevīgākajā Omnivas pakomātā.

Nāc un pērc sev un savai miesai vajadzīgo!

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *