Mucas

Čau!

Pirmām kārtām, neliels apsveikums, šī gada otrā mēneša iesākumā. Es ļoti ceru, ka šā gada februāris, būs labs mēnesis. Tā teikt, sadalām šo gadu pa mēnešiem, un cenšamies to piepildīt ar pozitīvismu, labu garastāvokli un maziem panākumiem. Tā arī mēs šo gadu nodzīvosim, uz pozitīvas nots. To arī vēlu katram no mums!

Bet nu par aktualitātēm. Ir interese par dažādām muciņām, gan marinēšanai, gan sālīšanai, un protams, alus svētku rīkošanai https://istaspirtslietas.lv/product-category/bez-kategorijas/ 🙂 . Jā, mūsu piedāvājumā ir dažnedažādas tilpuma un formas šīs produkcijas. Paši esam sālījuši sēnes šādā muciņā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/5l-mucina-prieks-marinesanas-un-salisanas/, un ir jāsaka – SUPER! Nākošais ko “man” vajadzētu, kārtīga izmēra alus muca https://istaspirtslietas.lv/Produkts/50-l-ozolkoka-muca-uz-paliktna/. Tikai ir jāizdomā, kurš man vienmēr to piepildīs, un tad jau… pastāstīšu kaut ko vairāk 🙂 .

Tuvojas “Valentīn diena”, tādēļ neejam garām sadaļai “Aromātiskie spilventiņi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/, un padomājam, kā un kuru, mēs varētu pārsteigt un apsveikt šajā dienā. Pie viena arī teikšu: lai kādu iepriecinātu, nav obligāti jāgaida kaut kāda “SUPER diena”. Tev vienkārši ir jāpamostas un jāsaprot, ka Tev ir “Super MAMMA” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-super-mamma/, vai “Super TĒTIS” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-super-tetis/, vai kolēģis, draudzene, vīrs… Tev apkārt ir tik daudz foršu cilvēku, ka neliela dāvaniņa un uzmanības apliecinājums viņiem nekaitēs.

Kā jau “mazajā piektdienā” ir pieņemts, tad “neuzkrītoši” atgādinu. Ja šodien pasūtīsi sev vajadzīgās preces pirts apmeklējumam, ir liela varbūtība, ka nedēļas nogalē jau varēsi baudīt tās.

Nekavējies, nāc mūsu veikalā un iepērcies, sev un savai dvēselei, par prieku! Bet miesa baudīs drusku vēlāk!

Lai fantastiska šī nedēļa un atceries. Šo mēnesi, mēs varam sadalīt pa nedēļai, un pirts procedūras, nedēļas beigās, tas jau ir gandarījums un PRIEKS!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *