Aprīkojums

Sveiciens jaunās nedēļas sākumā!

Ceru, ka noskaņojums ir kaujiniecisks, un šī nedēļa būs pilna ar uzvarām! Jā, baudot pirts dotās dāvanas, miesa atpūšas un gars uzņem spēkus. Ja Tu, nedēļas nogalē, biji pirtiņā, tad Tev šai nedēļai spēka ir atliku likām! Tagad šo spēku ieliec pareizos darbos, un nedēļa būs izdevusies!

Es tā darīšu, un pastāstīšu, ko Tu vari izbaudīt, nākamajā pirtī iešanas reizē:

Sākšu ar pirtsslotām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Nedēļas nogalē un arī šodien, diezgan daudz šīs preces, aizgāja uz savām pirtiņām un tagad kādu ļoti iepriecinās. Jā, pirtsslotas ir tāda prece, kura ik pa laikam ir jāatjauno, tādēļ, jūs tās varat pasūtīt pie mums, un mēs tās nogādāsim. Kā jau esmu minējis, bambusa pirtsslota https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/ arī ir pirtsslota, kurai jābūt Tavā pirtiņā.

Maz esam pievērsuši Tavu uzmanību Termometriem, hidrometriem un pulksteņiem https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/termo/. Bet šajā sadaļā, mums ir labas un noderīgas preces, ko Tev piedāvāt. Man no bērnības ir patikuši smilšu pulksteņi, tādēļ šis termohidrometrs https://istaspirtslietas.lv/Produkts/termohidrometrs-ar-smilsu-pulksteni-pirtij/, manā skatījumā, ir fantastiska prece Tavai pirtiņai. Vari kontrolēt gan temperatūru, gan spiedienu, kā arī uzlikt taimeru smilšu pulksteņa izskatā. Ļoti interesanta un noderīga lieta Tavai pirtiņai.

Bet protams, es Tev šodien neizstāstīšu par katru preci atsevišķi. Izdevīgāk būtu, ka Tu ienāc mūsu veikalā, un pats aplūko sev vajadzīgās lietas, un tad jau mums ies raitāka saruna.

Lai Tev izdevusies šī nedēļa,

un gaidam mūsu veikalā!

Tavas www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *