Aprīkojums

Čau!

Kārtējā mazā piektdiena ir klāt, un pēdējais brīdis ir padomāt, par brīvdienu kvalitāti. Kur un kā tās pavadīt, ar ko kopā un ko darīt? Kā vienmēr, mēs ieteiktu iekurināt pirtiņu, tajā pasēdēt un atgūt enerģiju. Bet, lai to izdarītu, Tev šodien ir jāaplūko, kas tieši Tev ir vajadzīgs priekš šādas nodarbes.

Ja nu saprotam, ka ilgi neesam sēdējuši draugu pulkā un vīru kompānijā, ieteiktu izvilkt noputējušo muciņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/5-l-konusveida-ozolkoka-muca-uz-paliktna/ un uzlikt galda vidū! Vīru kompānija, alus un pirts – kārtīgs sadraudzības pasākums. Protams, es arī atgādinu, ka alkohols nav domāts “liešanai līdz grīdai”, visam jābūt ar mēru, un tad būs ideāls vakars! Ja nu Tu ej uz šādu pasākumu pie laba drauga, iesaku arī labu dāvanu. Šāds komplekts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/, būs ideāla dāvana, un domāju, ka ne reizi vien to lietosi. Jā, šoreiz iesaku “dārgo galu” bet, mums ir šī kvalitatīvā manta un mēs vienmēr priecājamies, ka šāda lieta atrod savus īpašniekus, un neput mūsu veikalā. Es ticu, ka Tavā mājā obligāti ir jābūt kvalitatīvai precei, un šī ir viena no tām!

Šoreiz palaidīsim garām sadaļu “labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, jo ja ir viss augstāk minētais pieejams – man jau ir labs garastāvoklis. 🙂 Dāmas, jūs gan varat droši izmantot šo sadaļu un “pievienoties” vīriešu pasūtījumam, jo viņš, domājot par šādu vakaru, jums daudz ko nopirks. 🙂

Ja nu Tu domā, par pirts atjaunošanu vai inventāra paplašināšanu, aplūko iespēju iegādāties “Krievu dušu”, bet šādu, zolīdu un prestižu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-12l-ozols-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-lux-tumsa-nakts/. Ne lielīšanās pēc, bet kā es saku, ja pērc kaut ko fundamentālu, ir vērfts arī pirkt tādu, kas priecē aci, sirdi un dvēseli. Kā arī, kādēļ draugiem neizbaudīt aukstu dušu iznākot no pirts, šādā eksotiskā veidā?! Man tas patiktu ļoti!

NU re, mums šovakar bija “vīru vakars”, bet šādi ir vajadzīgi, un biežāk, nekā sanāk. Katrā gadījumā, tas nekādi nenozīmē, ka daiļais dzimums ir atstāts novārtā. Nē, mēs vēlamies patusēt vīru starpā, lai jūs vēl vairāk mīlētu!

Ar mīlestību pret daiļo dzimumu

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *