Aprīkojums

Sveiki!

Ar nelielu nokavēšanos, bet esam atkal ieradušies pie jums, lai aprunātos un pastāstītu par jaunumiem akcijas precēm. Ceru, ka šī diena ir noslēgusies uz pozitīvisma un darbīguma nots. Tā vajadzētu būt – pirmdienās! J Mums jau tāda ir, pirmie pasūtījumi, pirms iepakošanas un pirmās rindas uz sūtīšanu. Lai visa nedēļa būtu tāda, kāda ir iesākusies, piedāvājam aplūkot dažas sadaļas, un dažas preces, kuras noderēs nākamajās brīvdienās, ja tās saistās ar pirti.

Un tā, primārais, ir jāaplūko šīsnedēļas akcijas piedāvājums https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Šeit, protams, ir preces no katras sadaļas, sākot ar “sīkumiņiem”, kā piemēram, ar švammi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/gara-svamme/, un beidzot ar lielām un varenām lietām, kā piemēram, duša https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-12l-ozols-ar-nerusejosa-terauda-ieliktni-lux-tumsa-nakts/.

Lielas un varenas lietas nav tās, kuras pirkt katru reizi. Tās ir fundamentālas, ilgmūžīgas. Tādēļ, ja domājam, piemēram par spaiņa iegādi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-15l-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/, tad var apskatīt arī kaut ko dārgāku, sirdij un acij tīkamāku. Tu vienu reizi nopirksi, un tas būs ļoti ilgam laikam. Mani gan tas nedaudz skumdina, ilgi nepirksi spaini, bet prieks būs daudz ilgāks, ja zināšu, ka Tev būšu palīdzējis!

Un noteikti, sadaļa “labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Jā, no šīs sadaļas, jūs iepērkaties bieži. Šeit ir preces, kurām ir tendence beigties, bet tās dod fantastisku sajūtu miesai, garam un dvēselei. Dažāda eļļiņas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins-2/, kuras uzbur fantastisku smaržu un liek iejusties dažādās pasaules vietās, kur šīs smaržas ir ikdienišķa parādība.

Pirts medi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-smiltserkski-kadiki-zensenu-klingeritem/, pēc kuru pielietošanas, jūsu miesa vēl ilgi smaržos, jutīsies svaiga un būs jums pateicīga.

Jā, šīs ir tikai dažas sadaļas, ko paspēju Tev piedāvāt. Bet, ja Tu nesteidzies, atver mūsu veikalu, izstaigā to, izvēlies visu sev nepieciešamo, un mēs Tev to aizgādāsim. Atceries, Tev pirtiņai viss nepieciešamais, ir pāris klikšķu attālumā. Iepērcies, sagaidi paku un LIETO!!!

Lai izdevusies šī nedēļa, un gaidām Tevi veikalā!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *