Cepures

Sveiki!

Esam jau uz finiša taisnes! Bet, ir vēl interesantāka lieta, ko jums pastāstīt. Gada beigās ir divas finiša līnijas. Pirmā ir Ziemassvētki, pēc kuru sasniegšanas daudzi apstājas Bet, ir arī otra – Jaunā gada sagaidīšana. Protams, tas ir gaumes, tradīciju un attieksmes jautājums, bet personīgi man, man patīk Jaunā gada sagaidīšana. Un mēs, mēs strādāsim arī priekš tādiem, kāds esmu es pats. 🙂

Jā, ar mazu nokavēšanos (darba tik daudz, ka grūti sakoncentrēties un kaut ko uzrakstīt), bet esam klāt ar jaunajām šīs nedēļas akciju cenām. Vēl var paspēt arī uz Ziemassvētkiem iegādāties kādu preci, bet sākam sasparoties uz Jaunā gada sagaidīšanu! Tad ir jaunas apņemšanās, jauns dzīves sākums, cēliens, un to visu ir jāsāk ar kādu taustāmu un pielietojamu lietu! Vai Tu sāc domāt, par veselīgāku dzīvesveidu, par organisma stiprināšanu un bērna pieradināšanas, pie kādas veselīgas lietas? Jā? Nu, ja tie nav brokoļi 🙂 , tad varu ieteikt pirts apmeklējumus. Saņematies un apņematies, ka visa ģimene, kaut reizi mēnesī ies pirtiņā! Un šeit, mēs jums noteikti palīdzēsim. Lai apņemšanās būtu realizējama, jums, viens otram, jāsadāvina visu vajadzīgo šādām procedūrām. Nedaudz ieskatīsimies, ko mēs piedāvājam, bet Tu noteikti izpēti visu mūsu veikalu. Nu ko – “aiziet”:

Protams, pirmais ir bērns, tam vajag ko spilgtu un krāšņu, kā jau ierasts, visu labāko. Lūk, cepure https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-gotina/. Šī cepure būs tikai viņa, un tas jau dos kārtīgu stimulu norunātajā laikā braukt uz pirts procedūrām.

Ja jūs sarunājat pirtiņu tikai priekš sevis, varat izmēģināt dažādus pirts aromātus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/. Pēc kāda laika paši sapratīsiet, kas jums ir patīkamāks un labāk iet pie sirds.

Nu, un protams, šāds lina halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xl/, gan mammai, gan tētim, gan daudziem citiem 🙂 .

Šis ir tāds mazs šodienas ekspress piedāvājums, bet vislabāk būtu, ja tu pats izstaigātu mūsu internetveikalu un izvēlētos tieši tās preces, ko vēlies izmēģināt. Ja nu rodas jautājumi, droši vari mums zvanīt vai rakstīt, un mēs centīsimies Tev palīdzēt!

Lai fantastiska šī nedēļa un PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *