Pirts drēbes

Sveiki, Draugi!

Ir labas ziņas. Mēs vēl joprojām, aktīvi apstrādājam jūsu pasūtījumus un cenšamies ātri sakomplektēt un nodot kurjeram, lai jūsu Ziemassvētki būtu izdevušies. Jā, jūs pasūtat preces arī šodien un noteikti arī rīt, parīt un līdz pašam Jaunajam gadam! Kā jau minēju, noteikti, arī bez manis ir cilvēki, kuri vairāk gatavojas gadu mijai, un tas mūs iepriecina, jo varam sakoncentrēties uz jūsu vēlmju piepildīšanas.

Aplūkosim pāris noderīgu preču pirts apmeklējumam un ne tikai:

Sāksim ar lina halātu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xl/. Kolosālākais halāts ne tikai pirts apmeklējumiem, bet arī staigāšanai pa māju vai dzīvokli. Kā mēs zinām, lins ir elpojošs materiāls, tādēļ miesa šādā halātā jutīsies ļoti komfortabli un patīkami. Kuram jau ir šāds halāts, es domāju, nav nožēlojis ne mirkli par šādu izvēli.

Vēl ir laiks un iespēja pasūtīt šādu aromātisko spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-laimigu-jauno-gadu/, kā uzmanības apliecinājumu un Laimīga gada novēlējumu. Šī dāvana, ilgu laiku, atgādinās par LAIMI, ko esat vēlējuši viens otram. Tā smarža būs tā, kura neļaus aizmirst gada fantastisko sākumu. Tādēļ man vēlējums, lai veiksme un izdošanās ir tik ilgi, cik smaržos šī dāvana!

Un protams, prece kura ir domāta tikai pirtiņai. Pareizi – cepure https://istaspirtslietas.lv/Produkts/peleka-cepure-sauna/. Mums ir sadaļa “Cepures” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, kurā Tu noteikti atradīsi sev skaistāko un noderīgāko. Cepures pirtī, ir vienīgai apģērba gabals, kurš ir obligāti vajadzīgs. Tādēļ, jūs varat viens otru apdāvināt ar šādiem apģērbiem un baudīt divvientulību kārtīgi izkurinātā pirtiņā! 🙂

Lai izdevusies šī nedēļa, sākam gatavoties Ziemassvētkiem un gaidām gadu miju!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *