Bez kategorijas

Sveiciens svētku gaidītājiem!

Kārtējais piektdienas vakars, kārtējā nedēļa, diena ir aizritējusi, un svētki jau grabinās pie katra no mūsu durvīm. Protams, ir vēl laiks daudz ko paspēt izdarīt. Mēs gan esam kārtīgi strādājušu visu šo nedēļu, katru pasūtījumu ar rūpību esam sagatavojuši, vairāku izpirktu preču vietā esam piedāvājuši alternatīvu, vienā vārdā – esam cītīgi strādājuši! Tādēļ padalīšos ar pirmo iepriecinošo ziņu, MĒS STRĀDĀSIM ARĪ SESTDIEN UN SVĒTDIEN! Tā, lai visi, pēc iespējas ātrāk saņem savus pasūtījumu. Ātri noformējam, ātri samainām, ja ir izpirkta konkrētā prece, un ātri nododam kurjeram. Droši, brīvdienas ir jūsu iepirkšanās dienas!

Otrais: nedaudz pavēršu priekškaru, un pastāstīšu, kuras sadaļas un kuras preces šobrīd ir ejošākās.

Liels pieprasījums ir pēc sadaļas “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. No šīs sadaļas jūs pasūtat gandrīz visu. Sāls blokus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-apelsins/, eļļas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins-2/, eļļu komplektus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eterisko-ellu-komplekts-ciedrs-timjans-eikalipts/. Es saprotu, ja ballīte tad ar mūziku, šampanieti un patīkamām smaržām!

Vēl viena interesējošā kategorija ir “cepures” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/. Un atkal, pavisam loģisks un pamatots pieprasījums. Pirtī ar drēbēm neiet, bet, kā baznīcā ir vajadzīga bībele, tā pirtī cepure, tādēļ šī prece iet “uz urrā”. Bet mums jau arī ir ar ko palielīties, šī sadaļa ir pati apjomīgākā un prece ir katrai gaumei!

Protams, jūs iepērkaties no visām sadaļām, jo tajās visās ir labas un kvalitatīvs, kā arī noderīgas preces. Tādēļ Tev ir jāatver mūsu veikals, un jāizstaigā visas sadaļas, tikai tā, Tu atradīsi sev piemērotāko, noderīgāko un vajadzīgāko preci.

Un beigās pačukstēšu kādu noslēpumu, ko Tu nemaz nezini. Mēs būsim atvērti arī pēc Ziemassvētku vakara, un Tu vēl varēsi iepirkties arī uz Jauno gadu. Kā redzi – mēs NEPAZŪDAM! 🙂

Bet nu gan, lai izdevušās brīvdienas, un droši nāc iepirkties.

Mēs Tevi gaidām!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *