Labai noskaņai

Sveiki, Draugi!

Vēl drusku, un lielie svētki būs klāt! Varēsim kārtīgi ballēties, priecāties un līksmoties. Bet, vēl nedaudz ir jāpastrādā, jāsagatavo mazas un lielas dāvaniņas, jāpārbauda, vai viss ir nopirkts priekš “pirts ballītes”, un vai savām pirts vajadzībām nevajag kaut ko atjaunot – palutināt sevi ar kādu jaunu un noderīgu lietu. Kā jau jūs zināt, mēs www.istaspirtslietas.lv vienmēr esam jūsu rīcībā. Aplūkosim pāri piedāvājumus.

Beidzot esmu salicis trūkstošās preces – 17 ml ēteriskās eļļas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-kadikis-2/. Tā visu laiku mums bija 10 ml, bet jums vajag vairāk, tādēļ tagad var iegādāties vairāk! Protams, šī sadaļa “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, tā visa ir fantastiska un daudzas preces ir izmantojamas ne tikai pirtī bet arī dzīvokļa vannas istabā. Noteikti aplūko šo sadaļu.

Vēl ir “karaliski” jaunumi, esam saņēmuši svaigu partiju ar tējām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/tejas/ un tas nozīmē, ka jums ir tā iespēja, atkal iegādāties šo preci kopā ar pārējiem pirts piederumiem, un baudīt to kopā ar pirts procedūrām, vai vienkārši vakarā saldam miedziņam (kopā ar kādu cepumu vai “zaptmaizi” 🙂 ). Tas tā kā no mūsu jaunumiem būtu viss, bet pilns veikals ir ar pārbaudītām un labām precēm.

Protams “TOPĀ” ir ziemassvētku spilventiņi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-eglite-smarzo-un-mirdz/, tie ies gandrīz zem katras eglītes, jo tā nav vienas dienas dāvana. Šī vasaras smarža, kas tajos ir ielikta, liks smaidīt priekā, jo atmiņas par pagājušo vasaru neliks vilties. Kad ieelposi šo smaržu, tad tā vien gribēsies, sākt stādīt plānus uz nākamo vasaru. Vai nav ideāla dāvaniņa? IR!!!

Lai spētu izvēlēties sev vajadzīgo un noderīgo preci, Tev ir jāatver mūsu internetveikals un jāizskata visas sadaļas. Kad tā būsi darījis, tad perfekti zināsi, kas Tev ir vajadzīgs pašam, kas dāvanā iesaiņojams, kas jāiesaka draugam, radam, darba biedram.

Apmeklē mūsu veikalu un baudi pirts sniegto baudu!

Lai baltas un ziemīgas šīs dienas!

Jūsu www.istspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *