Sveces

Sveiki!

Esam atkal “nodzīvojušies” līdz svētdienas pēcpusdienai, tas nozīmē, ka sākam gatavoties jaunajai nedēļai. Šodien aizdomājos, mēs cītīgi gatavojamies svētkiem, un “uzstādījums” ir svētki, bet vai mēs vairāk nemazgājamies? Mēs neejam pirtī? Mēs neatpūšamies pēc smagas nedēļas, nerelaksējamies, neperamies? Protams, mēs to daram!!! Tādēl, gatavošanās svētkiem ir lieliska lieta, un to mēs turpinam darīt, bet neaizmirstak par sevi, par ikdienas, iknedēļas sevis palutinšanu. Tādēļ, šis ieraksts, ir aicinājums domāt mazāk par citiem (gan jau), bet padomāt par sevi! Un tā, Tu nākamnedēļ esi ieplānojis pēršanos?! Pirts relaksējošo atmosfēru?! Tad mūsu veikals ir domāts tieši Tev! Esmam salikuši noderīgas preces uz atlaidi, un Tev noteikti kaut ko no tā vajag! Aplūkosim pāris lietu:

Sākšu ar “atgādinājumu par vasaru”. Manā “rakstīšanas” darbā, pašam ļoti patīk, ka varu likt jums aizdomāties, par pagājušām un piemirstām lietām. Tev noteikti ir kāda mīļa atmiņa no vasaras. Es daudzas lietas saistu ar ģimeni, jo nu kur vēl mīļākas atmiņas var būt. Nu lūk, ja sataisies sarīkot romantiskas vakariņas, paņem šādu sveci https://istaspirtslietas.lv/Produkts/svece-krokuss/, un iededz to uz galda. Šis fantastiskais zīmējums, liks atcerēties tās mīļākās lietas, vietas no jūsu abu atmiņām, un vakars būs izdevies! Redzi, nemaz tik daudz arī nevajag….

Protams, šādam vakaram pienākas kāda dāvaniņa. Grūti jau ir atrast labu un ne pārāk dārgu dāvanu, bet šī https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-briniskiga-sieviete/ būs īstajā laikā, jo dāvināta no visas sirds! Protams, es rakstu kā vīrietis, bet mums arī ir šādi spilventiņi, kurus var dāvināt arī visfantastiskākās lēdijas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajam-virinam/.

Saruna atkal aizvirzījās romantisma gultnē, bet, ja pirms šādām vakariņām ir doma abiem ieiet pirtiņā, tad mūsu preču klāstā ir visvisdažādākie piederumi un atribūti, lai šāds pasākums atnestu tikai un vienīgi baudu. Tev ir jāienāk pie mums, jāizvēlās visu ko gribi un ko vajag, un mēs Tev to nogādāsim, lai pirts apmeklējums ne tikai būtu veselīgs, bet izstrādātu laimes hormonus visai nākamajai nedēļai!

Nu ko, lai IDEĀLA nākamā nedēļa, un gaidām jūs mūsu veikalā!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *